دبیرکل هابیلیان: مسعود رجوی خود را مخفی کرده است

تهران- ایرنا- دبیر کل بنیاد هابیلیان معتقد است مسعود رجوی ۱۵ سال است که خود از انظار مخفی کرده و منافقین هر از گاهی خبر مرگ وی را یادآوری می‌کنند.

«سید محمدجواد هاشمی‌نژاد» عصر دوشنبه در همایش "شکست استراتژیک منافقین از گذشته تاکنون" که در دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور برگزار شد، با اشاره به حمایت کشورهای غربی از منافقین اظهار داشت:  میتینگ‌های اروپایی منافقین امروز در شرایطی برگزار می‌شود که یک دولت مستقل هم توانایی برپایی چنین میتینگ‌هایی را از لحاظ مالی ندارد.
دبیرکل بنیاد هابیلیان ادامه داد: منافقین از سال ۸۳ و با ورود آمریکا به عراق می‌خواستند ژست دموکراسی خواهی وآزادی خواهانه بگیرند بنابراین طوری رفتار کردند که گویی مسعود رجوی مُرده است. ‌در حالی‌ که رجوی از ‌۱۵ سال پیش مخفی شده و منافقین هر از چند گاهی خبر مرگ وی را دوباره یادآوری می‌کنند.
هاشمی‌نژاد با اشاره به اینکه گروهک منافقین یک گروهک تمام شده نیست چون اگر این طور بود اروپا و آمریکا تا این اندازه برای آنها هزینه نمی‌کردند، خاطرنشان کرد: منافقین امروز بعضا با سن‌هایی بالای ۷۰ سال در فضای مجازی علیه نظام جمهوری اسلامی لجن‌پراکنی می‌کنند و ما در این فضا باید هوشمندانه عمل کنیم.
دبیر کل بنیاد هابیلیان در بخش دیگری از صحبت های خود به موضوع نفاق در جامعه اشاره کرد و گفت:در جامعه طوری جا افتاده که منافقین گویی تنها کسانی هستند که اسلحه را به دست گرفته و مردم و مقامات را ترور کردند؛ منافقین اسلحه به دست گرفته راحت شناخته می‌شوند ولی شناخت آن منافقی سخت است که اسلحه به دست ندارد.
وی همچنین با بیان اینکه ایران یکی از کشورهای قربانی ترور است گفت: ۱۷ هزار شهید ترور جمهوری اسلامی ایران توسط ۳۵ گروهک مسلح به شهادت رسیدند که از این تعداد ۱۲ هزار شهید  را منافقین به شهادت رساندند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha