ظرفیت کمپ نگهداری معتادان متجاهر در کهریزک افزایش می یابد

شهرری- ایرنا- سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت که ظرفیت کمپ مهر سروش در کهریزک از نگهداری ۶۰۰ معتاد متجاهر به پنج هزار نفر افزایش می یابد.

به گزارش ایرنا، سردار سعید منتظرالمهدی روز دوشنبه در بازدید از مرکز مهر سروش ویژه معتادان متجاهر در کهریزک اظهار داشت: معتادان متجاهر طی مدت زمانی ۶ ماهه در این مرکز نگهداری و روان درمانی و باز اجتماعی می شوند که سه ماهه اول به دستور مراجع قضایی و سه ماهه دوم به درخواست افراد در این مرکز نگهداری می شوند.

وی با بیان اینکه ۶۰ درصد معتادان متجاهر این مرکز صاحب شغل بوده اند، تصریح کرد: دوره های مهارت آموزی مرکز مهر سروش برای معتادان فاقد شغل، زمینه اشتغال را برای این معتادان فراهم می کند.

معاون ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه ۸۰ درصد معتادان این مرکز هیچگونه ارتباطی با خانواده هایشان ندارند، گفت: فعالیت های روان درمانی و ایجاد رابطه میان خانواده و فرد معتاد در این مرکز موجب پذیرش خانواده ها در پایان دوره ۶ ماهه می شود.

وی عنوان کرد: این افراد پس از پایان دوره ۶ ماهه و پس از انجام آمادگی ذهنی و روحی در اختیار خانواده هایشان قرار می گیرند.

منتظرالمهدی ادامه داد: مدت زمانی ۶ ماهه حداقل زمان نگهداری یک فرد معتاد است که باید تا ۹ ماه افزایش یابد.

به گزارش ایرنا، سردار منتظر المهدی روز دوشنبه به همراه جمعی از مسئولان شهرستان ری از مرکز مهر سروش ویژه معتادان متجاهر در کهریزک بازدید کرد.

۷۲۴۷/۶۰۰۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =