۷ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۲۵
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 83416685
۰ نفر
روند تجهیز ورزشگاه ها بررسی شد

تهران- ایرنا- روند تجهیز و استانداردسازی ورزشگاه ها با حضور معاون وزیر ورزش، رئیس فدراسیون فوتبال، مدیرعامل شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی، رئیس سازمان لیگ و مدیران کل ورزش و جوانان استان مورد بررسی قرار گرفت.

امروز جلسه ای با حضور «محمدرضا داورزنی» معاون وزیر ورزش و جوانان، «مهدی تاج» رئیس فدراسیون فوتبال، حسن کریمی مدیر عامل شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی، «حیدر  بهاروند» رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران و مدیران کل ورزش و جوانان استان ها در وزارت ورزش برگزار شد.
در این نشست روند تجهیز و استاندارد سازی ورزشگاه های فوتبال در لیگ برتر مورد بحث و بررسی قرار گرفت که مشخص شد پیشرفت های خوبی در روند تجهیز ورزشگاه ها صورت گرفته است.  
لیگ برتر فوتبال در هجده دوره گذشته، طبق تقویم ارایه شده و به موقع آغاز شد اما در این فصل به دلیل الزامات ایجاد زیرساخت های مناسب جهت امنیت و ایمنی تماشاگران، مسابقات به تعویق افتاد. بنابراین با توجه به انجام کار در ورزشگاه ها و ایجاد ساختارهایی که مدنظر بود، به نظر می رسد در روزهای آتی تعدادی  از باشگاه ها اتمام کار  تجهیز ورزشگاه های خود را به این سازمان اعلام کنند.
لذا چنانچه بیشتر باشگاه ها اتمام کار خود را اعلام کنند، سازمان لیگ اقدام به شروع مسابقات خواهد کرد و باشگاه هایی که ورزشگاه های آنها آماده نیستند نیز باید در زمین بی طرف و بدون تماشاگر مسابقات خود را برگزار کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =