۷ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۵۳
کد خبرنگار: 1460
کد خبر: 83416627
۰ نفر

برچسب‌ها

 آرامش‌ مردم، اولویت همه دستگاه‌های اجرایی و امنیتی است

یزد - ایرنا - فرماندار اردکان گفت: نیاز به وجود امنیت یکی از نیازهای ضروری جامعه است و آرامش‌بخشی به مردم در اولویت همه دستگاه‌های اجرایی، قضایی و امنیتی است.

بهروز شهابی زاد روز دوشنبه در مراسم معارفه دادستان جدید این شهرستان با اشاره به وسعت و جمعیت شهرستان، وجود ۲۵۰ واحد صنعتی بزرگ و کوچک و بیش‌ از هشت هزار تبعه افغانی را از ملاحظات بسیار مهم اردکان برشمرد و افزود: وجود این عوامل، لزوم کنترل شدید انواع بزه را نمایان می‌سازد.
وی افزایش انواع سرقت و قرارگیری در مسیر ترانزیتی شمال به جنوب را از دیگر موارد مورد توجه در مباحث امنیتی عنوان کرد و اظهار داشت: مسائل اقتصادی، اعتیاد و طلاق باید در اولویت فعالیت‌های آموزشی و پیش‌گیری قرار گیرد.
وی ساماندهی وضعیت فضای مجازی شهرستان اردکان را حائز اهمیت دانست و گفت: در این خصوص قائل به برخورد قضائی صِرف نیستیم؛ اما انتظار است تا ضمن توجیه فعالان این حوزه، جلوی گسترش بداخلاقی‌ها و جرائم رسانه‌ای گرفته شود.
فرماندار و رئیس شورای تأمین شهرستان ضمن تقدیر از تلاش‌های 'ابوالحسنی'، از 'حسن‌پور' به‌عنوان مدیری قاطع، خوش‌نام و باتجربه یاد کرد و اظهار امیدواری کرد با توجه به آشنایی وی با مباحث اردکان، کاهش جرائم را در سطح شهرستان شاهد باشیم.

مرکز شهرستان ۹۸ هزار نفری اردکان در ۶۰ کیلومتری شمال شهر یزد قرار دارد.

۷۵۴۴/ ۶۱۹۷

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =