تورهای ارزان‌قیمت عامل مهم توسعه گردشگری است

ارومیه- ایرنا- سرپرست معاونت امور عمرانی استانداری آذربایجان‌غربی گفت: اجرای تورهای گردشگری با کمترین هزینه و برای تمامی اقشار جامعه با ترغیب و همکاری بخش خصوصی جزء برنامه های دستگاه‌های مرتبط باشد زیرا استقبال از این تورها و درخواست برای آنها زیاد است.

پیمان آرامون روز دوشنبه در کارگروه بررسی و شناسایی زمین های موجود در استان برای سرمایه گذاری در بخش گردشگری و ایجاد هتل افزود: دستگاه‌های استان دچار روزمرگی شده اند و این موضوع مسایل مرتبط با گردشگری را تحت تاثیر قرار داده است.

وی بیان کرد: نمایندگان دستگاه‌ها برای حضور در جلسات مرتبط با گردشگری در استان ثابت باشند و ادارات افراد باذوق، نخبه و خلاق خود را به این جلسات معرفی کنند.

وی اظهار داشت: استفاده از ظرفیت تشکل های مردمی در راستای رفع مشکلات گردشگری استان نباید مورد غفلت باشد و سعی شود بخش های طبیعت گردی و اکوتوریسم روز به روز تقویت شود.

آرامون اضافه کرد: لازم است تا کمیته ای فنی تشکیل و دستور کاری برای استقرار مناطق گردشگری و هتل‌ها توسط فرمانداری ها مشخص و اعلام شود تا در جلسات آتی زمین‌های مورد نیاز برای سرمایه گذاری مورد تصویب قرار گیرد.

جلیل جباری مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی نیز در این جلسه بیان کرد: هدف از شناسایی زمین های استان برای ایجاد سرمایه گذاری و هتل ها فقط مکان یابی مناسب آنها و رفع موانع موجود برای سرمایه گذاران است.

۷۱۲۵/۲۰۹۳

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =