۷ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۱۲
کد خبرنگار: 1203
کد خبر: 83416594
۰ نفر

برچسب‌ها

کشتی آزاد نوجوانان جهان؛ چهار نماینده ایران راهی نیمه نهایی شدند

تهران - ایرنا - چهار نماینده ایران به مرحله نیمه نهایی پنج وزن نخست پیکارهای کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان جهان در بلغارستان راه یافتند.

مسابقات پنج وزن نخست رقابت های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی جهان از امروز (دوشنبه) در شهر صوفیه بلغارستان در حال برگزاری است و نتایج کشتی گیران کشورمان تاکنون به شرح زیر است:

در وزن ۴۸ کیلوگرم «رحمان عموزاد» پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۱۰ بر صفر «نیکولازی سانتلادزه» از گرجستان را شکست داد. وی در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی در مقابل «یوتو نیشوچی» از ژاپن با نتیجه ۴ بر یک پیروز و راهی مرحله نیمه نهایی شد. حریف وی در این مرحله «استیو پولین» از آمریکا است.  

در وزن ۵۵ کیلوگرم «مهدی ویسی» پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۱۰ بر صفر «آلین سیوریچی» از مولداوی را مغلوب کرد. وی در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل «ریکو سوگانوما» از ژاپن با نتیجه ۱۵ بر ۵ به پیروزی دست یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. ویسی در  این مرحله به مصاف «روبرت هاوارد» از آمریکا می رود.  

در وزن ۶۵ کیلوگرم «امیرحسین متقی» در دور اول با نتیجه ۱۲ بر یک «میکا لمکوئل» از آفریقای جنوبی را شکست داد. وی در دور دوم در مصاف با «جبرئیل گادجیف» از جمهوری آذربایجان با نتیجه ۴ بر ۳ مغلوب شد و باید منتظر حضور حریفش در دیدار فینال باشد تا شانس ادامه کار را بدست آورد.

در وزن ۸۰ کیلوگرم «امیرحسین فیروزپور» پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۱۰ بر صفر «یاش» از هند را از پیش رو برداشت. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۱۶ بر ۷ از سد «ایون دمیان» از مولداوی گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. فیروزپور در این مرحله به مصاف «دنیس ساهالیوک» از اوکراین می رود.  

در وزن ۱۱۰ کیلوگرم «سالار حبیبی» در دور نخست با نتیجه ۱۱ بر صفر مقابل «استپان علی آکسی اف» از بلاروس به پیروزی دست یافت. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی «داوید مچیدلیدزه» از اوکراین را با نتیجه ۹ بر ۴ مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. حریف حبیبی در این مرحله «آرساماج زاسیف» از روسیه است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =