۷ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۱۸
کد خبرنگار: 2862
کد خبر: 83416592
۰ نفر

برچسب‌ها

راه دسترسی شهرک سینمایی نور قم هموار می شود

قم - ایرنا - معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی قم گفت: گزینه های پیشنهادی برای هموار سازی راه دسترسی و تردد شهرک سینمایی تابان در جلسه ای با حضور نمایندگان شرکت سینمایی ، اداره کل راه و شهرسازی، مشاور طرح و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش روز دوشنبه اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان قم، عباس فراهانی در گفت وگویی  اظهار داشت: شهرک سینمایی نور واقع در کیلومتر 60 محور آزادراه قم- تهران که در سالیان گذشته احداث گردیده،‌ ولی همچنان فاقد راه دسترسی مناسب است که به همین منظور احداث راه دسترسی شش کیلومتری با مشارکت دستگاه های مربوطه در دستور کار قرار گرفته است.
 وی بیان داشت: با بررسی های انجام شده توسط مشاور طرح، سه گزینه در این خصوص پیشنهاد شد که دو گزینه به دلیل واقع شدن طرح در مسیر سیلاب و لزوم ایجاد تقاطع غیر همسطح در محل آزاد قم- تهران حذف شد.
 فراهانی در مورد جزییات انتخاب گزینه نهایی نیز افزود: طرح راهی که شهرک سینمایی نور را به تقاطع علی آباد واقع در آزاد راه قم ـ تهران و جاده قدیم متصل می نماید به عنوان گزینه مناسب انتخاب شد.
وی گفت: در همین راستا مقرر شد اداره کل راه و شهرسازی کلیه استعلام های لازم را از دستگاه های مربوطه اخذ نماید تا در زمان اجرایی پروژه ممانعتی و مشکلی پیش نیاید.
وی در خصوص هزینه اجرای این طرح خاطر نشان کرد: برآورد اولیه هزینه اجرای این طرح در حدود 80 میلیارد ریال خواهد بود اما رقم دقیق آن پس از برآورد مشاور طرح نهایی خواهد شد.
وی یادآور شد: در ارتباط با این طرح باید کمیته فنی با ریاست دفتر فنی استانداری قم تشکیل شود و مسائل و مشخصات فنی آن مورد بحث و بررسی کارشناسان قرار گیرد.
۷۴۰۳/ 6133/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =