۷ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۰۲
کد خبرنگار: 754
کد خبر: 83416579
۰ نفر

برچسب‌ها

ادعای تورگردی استانداران در اروپا صحت ندارد

تهران-ایرنا- سخنگوی وزارت کشور ضمن تکذیب ادعای نماینده مجلس در خصوص تورگردی استانداران گفت: سفرهای خارجی مجموعه وزارت کشور ۵۶ درصد کاهش داشته است.

به گزارش روز دوشنبه پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، سید سلمان سامانی  در واکنش به مطالب منتشر شده مبنی بر تورگردی برخی استانداران در اروپا به نقل از یکی از نمایندگان مجلس اظهار داشت: در پی انتشار این مطلب در یکی از خبرگزاری های کشور به نقل از حجت الاسلام و المسلمین سلیمی با ایشان تماس گرفته و خواستم اگر مصداقی در این خصوص دارند، اطلاعات آن را ارائه کنند.این نماینده مجلس تاکید کردند که هیچ مصداقی در این خصوص درباره استانداران ندارند و سخنانشان به طور کلی بیان شده است.

وی تصریح کرد: استانداران با وظیفه‌شناسی و به دور از هر گونه حاشیه و جنجال در حال اجرای سیاست های عمومی کشور خصوصاً رفع مشکلات اقتصادی و ارتقای وضعیت معیشتی مردم هستند و شایسته اینگونه قضاوت های ناروا نمی باشند.

سامانی با بیان اینکه سفرهای خارجی در کمیته ویژه ای در وزارت کشور مورد بررسی قرار می‌گیرد، گفت: در اجرای دستور ریاست جمهوری مبنی بر کاهش سفرهای خارجی مسئولان دولتی و با تاکید وزیر کشور، هدفمندسازی سفرها با رویکرد کاهش هزینه‌ها در عین حفظ و ارتقای دستاوردهای ملی در مراودات بین المللی در دستور کار وزارت کشور قرار گرفته است.

سخنگوی وزارت کشور یادآور شد:⁩ در دستورالعمل مسافرت‌های خارجی مقامات و کارکنان وزارت کشور، سازمان‌های تابعه، استانداری‌ها و شهرداری‌ها که توسط وزیر کشور ابلاغ شده، سازوکار اجرایی تحقق این هدف ایجاد شد که علی رغم گسترش تعاملات بین المللی شاهد⁧ کاهش ٥٦ درصدی⁩ سفرهای خارجی در مجموعه وزارت کشور بوده‌ایم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =