نماینده لبنانی: اختلافات داخلی لبنان به نفع دشمنان مقاومت تمام می شود

بیروت- ایرنا- "هانی قبیسی" از نمایندگان پارلمان لبنان هشدار داد، اختلافات داخلی در لبنان به نفع دشمنان و نقشه هایی که علیه مقاومت طراحی می کنند، تمام می شود.

به گزارش خبرگزاری رسمی لبنان در رو دوشنبه، قبیسی در مراسمی که به میزبانی شهرداری شهرک زوطر الشرقیه در جنوب لبنان برگزار شد، اظهار داشت: برخی در داخل و خارج با طرح مسائل طایفه ای و مذهبی به دنبال ایجاد اختلاف بین لبنانی ها هستند اما وحدت داخلی لبنان با اقتدار ارتش و مقاومت و نیز اتحاد و همبستگی مردم حفظ شده است.

وی با تاکید بر اینکه رژیم صهیونیستی تنها طرفی است که از اختلافات بین لبنانی ها سود می برد، گفت: متاسفانه در داخل همواره در مورد مسائل مختلف اختلاف نظر وجود دارد حتی در مورد پیروزی مقاومت و ملت و ارتش لبنان بر اسرائیل برخی موضع متفاوتی اتخاذ کردند، حال آنکه اختلاف نظر در مورد پیروزی بر دشمن باعث شرمساری است.

وحدت بهترین راه مقابله با اسرائیل است

قبیسی گفت: لبنان با توطئه ها و چالش های زیاد از جمله تحریم اقتصادی غرب و مسدود شدن مرزهای شرقی روبه رو است و در این شرایط بیش از هر زمان دیگری حفظ وحدت ضروری به نظر می رسد زیرا بهترین شکل جنگ با اسرائیل وحدت داخلی در لبنان است آن هم در شرایطی که سراسر منطقه با طرح موسوم به معامله قرن برای حذف قضیه فلسطین هدف قرار گرفته است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =