مقاومت ایران در برابر دشمن موجب شگفتی جهانیان شده است

شهرکرد- ایرنا- قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: سرافرازی، اتحاد، همدلی و استقامت ملت ایران در برابر توطئه‌های دشمنان، جهانیان را به شگفت زده کرده است.

  نصرت الله لطفی عصر دوشنبه در آیین تجلیل از یاوران ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: انقلاب اسلامی نه سلطه گر نه سلطه پذیر است بلکه با جوشش  و غیرت مردمی برای احیا دین  مبین اسلام و حرمت بخشیدن به شرف انسانیت با رهبری امام راحل بدست آمد.   

 وی تصریح کرد: در گام نخست انقلاب اسلامی، استکبار جهانی با دسیسه های مختلف جنگ نظامی ، تهدید و تحریم اقتصادی و جنگ نرم فرهنگ با امت اسلامی ایران وارد نبرد سنگین شد که ملت انقلابی و ولایتمدار با ولایت مداری خود، حیله دشمن را خنثی و مایوس کرد.

لطفی افزود:انقلاب اسلامی با بیانیه مقام معظم رهبری، وارد گام دوم انقلاب که گام توسعه، پیشرفت و آبادانی کشور شده است . 

معاون سیاسی امنیتی استاندار چهارمحال و بختیاری نیز در این جلسه گفت: حضور مردم در صحنه های مختلف انقلاب اسلامی در طول سال ، موجب اتحاد امت اسلامی و مایوس شدن دشمنان داخلی و خارجی می شود.

جعفر مردانی افزود: سال گذشته به وجود خارج شدن آمریکا از برجام و افزایش نرخ قیمت  کالاهای اساسی و تورم اقتصادی، مردم در ۲۲ بهمن یک  حماسه جاویدان را خلق کردند که در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار شد. 

وی، مردم را صاحب و وارث اصلی انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: مردم با داشتن بصیرت و آگاهی ، توطئه دشمنان خارجی و استکبار جهانی در ضربه زدن به اصل نظام اسلامی را می شناسند و  قاطعانه در برابر تحریم و تهدید اقتصادی دشمن ایستادگی خواهند کرد.

به گزارش ایرنا، در این جلسه  از یاوران ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری  تجلیل و قدردانی شد.

۶۱۹۹ /۲۰۹۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =