همت کانون های مساجد کهگیلویه و بویراحمد باید ناکام گذاشتن دشمنان باشد

یاسوج- ایرنا- مدیر ستاد کانون های فرهنگی، هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد گفت: همت اعضای کانون های مساجد این استان ناکام گذاشتن هر چه بیشتر تلاش دشمنان در عرصه های مذهبی، فرهنگی و هنری باشد.

علیرضا دولت آبادی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این اقدام مهم سبب ارتقای همه جانبه امور مذهبی، فرهنگی و هنری در کشور و کهگیلویه و بویراحمد شده و ناامیدی دشمنان برای تحقق تهاجم فرهنگی را به دنبال دارد.

وی افزود: به دلیل گسترش روزافزون تهاجم فرهنگی دشمنان باید اقدام ها و فعالیت های فرهنگی بیشتری در کشور و کهگیلویه و بویراحمد انجام شود.

مدیر ستاد کانون های فرهنگی، هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تمامی کانون های مساجد این استان حمایت مادی و معنوی می شوند به شرط آنکه فعال بوده و فعالیت های ارزنده فرهنگی و هنری انجام دهند.

دولت آبادی عنوان کرد: آن دسته از کانون های فرهنگی، هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد که مجوز تأسیس دریافت کرده اما فعالیت محدودی دارند منتظر کمک های مادی و معنوی ستاد کانون های مساجد این استان نباشند.

وی ابراز داشت: کانون های فرهنگی، هنری مساجد محل انجام انواع فعالیت های فرهنگی و هنری هستند و به همین دلیل نیز اهمیت چشمگیری دارند.

کهگیلویه و بویراحمد دارای ۶۲۰ کانون فرهنگی، هنری مساجد در مناطق شهری، روستایی و عشایری با حدود ۵۹ هزار نفر عضو است.

۷۵۳۵/۶۱۱۰

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =