۷ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۵۷
کد خبرنگار: 750
کد خبر: 83416449
۰ نفر

برچسب‌ها

تیم آراد شاهرود در یک قدمی لیگ برتر فوتسال نوجوانان کشور

شاهرود- ایرنا- تیم فوتسال آراد شاهرود که به نمایندگی از استان سمنان در مسابقات دوره نهایی لیگ دسته اول نوجوانان کشور حضور دارد، با پیروزی بر تیم شمال زابل در یک قدمی لیگ برتر قرار گرفت.

مسابقات دوره نهایی لیگ دسته اول فوتسال نوجوانان کشور با حضور چهار تیم آراد شاهرود،شمال زابل،مقاومت قرچک و پرسپولیس هرمزگان در سالن شهید اکبری شاهرود در حال برگزاری بوده و روز سه شنبه به پایان می رسد.

  مجید محمدی رییس اداره ورزش و جوانان شاهرود دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اعلام کرد: در نخستین دیدار تیم های آراد شاهرود و شمال زابل روبروی هم قرار گرفتند که  تیم آراد با نتیجه 9برسه بر حریف پیروز شد.

  وی افزود: تیم آراد شاهرود با کسب یک پیروزی دیگر به لیگ برتر فوتسال نوجوانان کشور راه می یابد؛ دیگر مسابقه تیم آراد روز دوشنبه با مقاومت قرچک است .

  رییس اداره ورزش و جوانان شاهرود افزود: 2تیم نخست این مسابقات به لیگ برتر راه می یابند.

    مرحله قبلی این مسابقات هم در تیرماه با حضور پنج تیم مقاومت قرچک ورامین، ثامن الحجج سبزوار، قزوین، طبس و تیم آراد به نمایندگی از استان سمنان در شاهرود برگزار شد که  تیم میزبان به همراه قرچک ورامین به مرحله نهایی راه یافت .

 شرایط آب و هوایی مناسب و داشتن امکانات لازم  موجب شده شهرستان شاهرود هر سال  میزبان برگزاری تعدادی از رشته‌های ورزشی و نیز اردوی تیم‌های گوناگون ملی کشور باشد.

  مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان دختر کشور هم با حضور ۱۰ تیم ماه گذشته درشاهرود  برگزار شد.

شهرستان شاهرود ۱۵ هزار ورزشکار سازمان یافته دارد.

 1023/6167

برچسب‌ها

اخبار مرتبط