۷ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۲۵
کد خبرنگار: 885
کد خبر: 83416357
۰ نفر
 ثبت نام اینترنتی بازنشستگان نمونه کشوری آغاز شد

تهران -ایرنا- مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: بازنشستگان این صندوق می ‌توانند از روز دوشنبه ۷ مردادماه با مراجعه به سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی cspf.ir در سامانه «بانک اطلاعات نخبگان» ثبت ‌نام و در صورت نیاز مدارک و مستندات خود را در مهلت تعیین شده به مدیریت های استانی صندوق یا کمیته داوری ارسال کنند.

به گزارش روز دوشنبه بازنشستگی کشوری، زهرا زاده غلام ‌افزود: بازنشستگان نمونه کشوری ۵ شهریورماه امسال همزمان با چهاردهمین دوره بزرگداشت «روز خانواده و تکریم بازنشستگان» انتخاب می شوند. ‌

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی بازنشستگی کشوری ادامه داد: بازنشستگان نمونه بر اساس شش محور علوم، آموزش و پژوهش، فرهنگ و هنر، کارآفرینی و ایجاد اشتغال، فعالیت‌های اجتماعی و عام المنفعه، فعالیت‌های ورزشی و تندرستی و ایثار و فداکاری و در هر محور یک نفر با رأی کمیته داوری انتخاب و به عنوان برگزیده ملی و استانی مورد تقدیر قرار می گیرند.

وی تصریح کرد: مهلت ثبت نام متقاضیان و تکمیل اطلاعات در بانک اطلاعات نخبگان برای شرکت در انتخاب بازنشسته نمونه سال ۹۸ از ۷ تا ۲۰ مردادماه سال جاری خواهد بود.

زاده غلام افزود: مهمترین هدف فراخوان انتخاب بازنشستگان نمونه، شناسایی بازنشستگان نخبه، افزایش انگیزه و ترغیب بازنشستگان به ایجاد خلاقیت، کارآفرینی و حضور موثر و پویا در جامعه است. ‌

چهاردهمین دوره بزرگداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان با هدف ارج نهادن به سال ها تلاش صادقانه و تجارب ارزشمند بازنشستگان خدوم و همچنین پاسداشت حرمت بزرگان و سالمندان در خانواده و اجتماع، از سوی صندوق بازنشستگی کشوری در روز ۵ شهریورماه سال جاری همزمان در تهران و سراسر کشور برگزار خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =