۷ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۰۲
کد خبرنگار: 1429
کد خبر: 83416320
۰ نفر

برچسب‌ها

سارق طلاجات در مهران دستگیر شد

ایلام - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان مهران از دستگیری سارق طلاجات و کشف اموال مسروقه به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال خبر داد.  

به گزارش ایرنا، سرهنگ قدرت اله شهبازبیگی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران گفت: در پی اعلام یک فقره سرقت منزل، بلافاصله موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع تیمی از ماموران با تجربه پلیس آگاهی تشکیل و ضمن هماهنگی با مراجع قضائی، تلاش برای شناسایی سارق را آغاز کردند.

وی تصریح کرد: ماموران با انجام اقدامات تخصصی و پلیسی سارق را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه او را در یکی از محله‌های شهرستان مهران دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان مهران با اشاره به اینکه متهم به پلیس آگاهی انتقال و با تحقیقات انجام شده به سرقت منزل و محل اختفای طلاجات اعتراف کرد، افزود: برابر اعلام نظر کارشناسان ارزش ریالی اموال مسروقه یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال است.

سرهنگ شهبازبیگی ضمن اعلام این مطلب که متهم پس از تکمیل پرونده جهت مطالبه به حق مردم، تحویل مقامات قضائی شد، از شهروندان خواست: با رعایت نکات ایمنی و کاربردی هشدارهای انتظامی پیشگیری از سرقت، ضمن یاری به پلیس به ناکامی سارقان و مهار سرقت کمک کنند.
۷۱۷۷/۶۱۱۹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =