۷ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۰۴
کد خبرنگار: 1210
کد خبر: 83416249
۱ نفر
ثبت‌نام مجدد در کاردانی نظام جدید آغاز شد

تهران- ایرنا- مهلت دوباره برای ثبت‌نام و انتخاب رشته در دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی در سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شد.

براساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، تاکنون ۱۱۲ هزار و ۱۹۴ نفر در دورهای با آزمون و بی آزمون این مقطع ثبت نام و انتخاب رشته کردند. پیش از این ظرفیت ۲۵۵ هزار و ۶۰۸ نفر اعلام شده بود.
پذیرش در ۳۰ رشته امتحانی معدن، ناوبری، الکترونیک و مخابرات دریایی، مکانیک موتورهای دریایی، امور اداری، تربیت کودک، مدیریت خانواده، طراحی و دوخت، هنرهای تجسمی - نقاشی، امور دامی، الکترونیک، امور زراعی و باغی، ساخت و تولید، ماشین‌های کشاورزی، صنایع فلزی، موسیقی، صنایع چوب و مبلمان، هتلداری و گردشگری، چاپ، حمل و نقل، ساختمان، مکاترونیک، صنایع شیمیایی، پویانمایی، صنایع نساجی، فتوگرافیک، متالورژی، معماری داخلی، سرامیک و صنایع دستی صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی است و آزمونی برای این رشته ها برگزار نمی شود.
داوطلبان علاقه مند به شرکت در گزینش رشته ‌های مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی می توانند کارت علاقه مندی به این رشته ها را از سایت سازمان سنجش آموزش کشور خریداری کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =