واکنش کارگران پخش فرآورده های نفتی ماهشهر به استخدام نیروی غیربومی

آبادان - ایرنا - جمعی از کارگران پخش فرآورده های نفتی انبار شهید نوربخش بندر ماهشهر روز دوشنبه با حضور در مقابل فرمانداری این شهرستان به استخدام نیروی کار غیربومی اعتراض کردند.

به گزارش ایرنا  این کارگران در حدود ۳۰ نفر بودند و نسبت به  بکار نگرفتن نیروی بومی دارای بیش از چهار سال سابقه در انبار شهید نوربخش پخش فرآورده های نفتی بندر ماهشهر، معترض شدند.

این کارگران گفتند: ما سالهاست در این انبار مشغول به کار هستیم اما در کمال تعجب مدیران شرکت اقدام به جذب نیروی غیر بومی کردند.

آنها اظهار داشتند: اولویت برای جذب نیرو باید به کارگران بومی منطقه داده شود ولی مدیران شرکت شهید نوربخش این اصل را نادیده گرفتند.

این کارگران معترض افزودند: از فرماندار و نماینده مردم ماهشهر در مجلس انتظار می رود به این مساله ورود جدی داشته باشند تا حق نیروهای بومی پایمال نشود.

تلاش خبرنگار ایرنا برای برقراری ارتباط با مسئولان انبار شهید نوربخش و فرماندار شهرستان ماهشهر در این رابطه بی نتیجه ماند.

انبار شهید نوربخش ماهشهر سوخت مورد نیاز نیروگاه‌های سنندج، کرمانشاه،BOT  شیراز، حافظ شیراز، سیکل ترکیبی کازرون، افق ماهشهر، گناوه و عسلویه را تامین می کند.

۷۱۰۴/۶۰۶۸

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =