۷ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۵۹
کد خبرنگار: 1269
کد خبر: 83415900
۰ نفر

برچسب‌ها

 ایمنی محورهای ارتباطی تیران برای کاهش تصادفات ضروری است

اصفهان-ایرنا-فرماندار تیران و کرون گفت: ایمنی مسیرهای مواصلاتی بین شهری این شهرستان برای کاهش تصادفات و تلفات جاده ای ضروری است.

مجید حججی روز دوشنبه در نشست بررسی مشکلات راه های تیران و کرون در محل روستای تندران افزود: به دلیل نبود ایمنی در جاده های این منطقه به  تصادف و مجروح و کشته شدن افراد منجر شده است.

وی بیان کرد: ایمن سازی با احداث زیرگذرها و رفع مشکلات هندسی برای کاهش تصادفات باید انجام شود که اعتبار شهرستانی بالغ بر چهار میلیارد ریال به این حوزه اختصاص یافت اما برای رفع این چالش به بودجه ملی نیاز دارد.

فرماتدار تیران و کرون با اشاره به جان باختن یک نفر عابر پیاده در روستای تندران خاطرنشان کرد: این حادثه به سبب سرعت بالا خودرو و برخورد با عابر پباده اتفاق افتاد که باید ایمنی محور افزایش یابد.

وی ادامه داد: عبور خودروها از منطقه مسکونی با سرعت بالا ایمنی عابران پیاده و مردم را تهدید می کند که باید ایمن سازی جاده های حاشیه روستاها در دستور کار قرار گیرد.

وی همکاری راهداری و حمل و نقل در توزیع اعتبارات ملی به این شهرستان با توجه به وضعیت جابه جایی و حمل و نقل را خواستار شد.

دوشنبه هفته گذشته سواری سمند با چهار عابر پیاده در محور تندران- تیران برخورد و در اثر این حادثه رانندگی،‌‍ یکی از عابران در دم فوت و سه عابر دیگر نیز به شدت مجروح و برای اقدامات درمانی به بیمارستان منتقل شدند.

این جلسه در پی این تصادف و برای تصمیم گیری رفع این نقطه پرحادثه تشکیل شد.

استان اصفهان با ۱۱ هزار و۵۰۰ کیلومتر راه، به عنوان چهار راه ترانزیت بار و مسافر در مرکز ایران، رتبه اول حمل بار و رتبه سوم حمل مسافر در کشور را دار

استان اصفهان دارای ۳۹۹ کیلومتر آزاد راه، یکهزار و ۶۵۹ کیلومتر بزرگراه، ۲ هزار و ۷۹۱ کیلومتر راه همسنگ و ۲۹ کیلومتر آزاد راه است. 
/۶۰۲۶/۷۱۳۱

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =