اختصاص یکهزار میلیارد ریال اعتبار در سال جاری به دزفول

دزفول-ایرنا- کارشناس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان گفت: سازمان برنامه و بودجه استان برای سال مالی جاری شهرستان دزفول یکهزار میلیارد ریال اعتبار اختصاص داده است.

به گزارش ایرنا مجید پورفاطمی روز دوشنبه در نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان دزفول در سالن جلسات فرمانداری افزود: ۵۶۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات تملک دارایی و نفت و ۴۴۰ میلیارد ریال از محل قانون اعتبارات متوازن به دزفول اختصاص یافته است .
دبیر کمیته برنامه ریزی شهرستان دزفول  افزود:مدیران تلاش کنند از اعتبارات اختصاص یافته برای توسعه این شهرستان به بهترین نحو ممکن استفاده شود.
سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول نیز دراین نشست گفت: سیاست دولت اعطای اعتبارات به پروژه های ۷۰ درصد به بالاست که از یک هزار و ۸۳۰ میلیارد ریال اعتباری که در سال ۹۷ به شهرستان دزفول اختصاص یافته بود یک هزار و ۲۳۰ میلیارد ریال معادل ۶۷ درصد جذب شد.
محمد حیدری افزود: در روزهای پایانی سال مالی گذشته سهل انگاری تعدادی از ادارات باعث از دست رفتن بودجه شد، امسال نیز یکهزار و ۸۳۰ میلیارد ریال بودجه برای دزفول اعلام نیاز شد که سازمان برنامه و بودجه یکهزار میلیارد ریال از این رقم را تایید کرد .
وی افزود: اگر مانند پارسال ۶۷ درصد این اعتبارات جذب شود پروژه ها راکد خواهند ماند و تامین نیازهای فوری ادارات نیز با مشکل مواجه می‌شود. 
سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول اظهار داشت: برای جلوگیری از هزینه های اضافی باید مدیریت مصرف با ابتکارات و راهکارهای مدرن مدنظر مدیران قرار گیرد .
حیدری گفت: عملکرد ادارات از نظر مدیریت پروژه ها در سال ۹۷ ارزیابی می شود تا وضعیت دقیق جذب اعتبارات مشخص شود.

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول گفت: اختصاص این اعتبارات در حالی است که مسائل و معضلات فرهنگی زیادی در جامعه شاهد هستیم و پرداختن به این مسائل و مشکلات نیازمند اعتبارات بسیاری است .
۷۲۷۸/۶۰۰۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =