رئیس قوه قضاییه انتصاب روسای کمیته امداد امام (ره) و بنیاد مستضعفان را تبریک گفت

تهران - ایرنا - رئیس قوه قضاییه در پیام های جداگانه‌ای انتصاب آقایان مرتضی بختیاری و پرویز فتاح را به سمت ریاست کمیته امداد امام خمینی(ره) و بنیاد مستضعفان تبریک گفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی قوه قضاییه، در متن پیام حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی به سید مرتضی بختیاری آمده است: انتصاب شایسته جنابعالی از ناحیه رهبر معظم انقلاب اسلامی را به عنوان ریاست کمیته امداد امام خمینی(ره) که بیانگر تعهد، کارآمدی، لیاقت و شایستگی‌ های بر جسته شما در صحنه‌های خدمت صادقانه به نظام مقدس جمهوری اسلامی است تبریک عرض نموده؛ موفقیت و سربلندی شما را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.

ضمن تقدیر و تشکر از خدمات مخلصانه جنابعالی در قوه قضاییه، امید است در سایه تأییدات الهی، در این عرصه خطیر همراه با رعایت کرامت و حرمت، به توانمندسازی مستضعفان و محرومان موفق و سربلند باشید.

رییس دستگاه قضا همچنین در پیام تبریک خود به سید پرویز فتاح افزوده است: حسن اعتماد رهبر معظم انقلاب اسلامی در انتصاب جنابعالی به سمت ریاست بنیاد مستضعفان را که بیانگر مراتب توانایی و شایستگی شما می باشد، صمیمانه تبریک عرض می نمایم.

دوام توفیقات جنابعالی را در ایفای شایسته این مسئولیت و خدمتگزاری به ملت بزرگ ایران، بویژه محرومان و مستضعفان از درگاه حضرت احدیت مسالت دارم‌.


                                     

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =