۶ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۰۵
کد خبرنگار: 2089
کد خبر: 83414425
۰ نفر

برچسب‌ها

گران‌فروشان سمنان بیش از ۱۴ میلیارد ریال جریمه شدند

سمنان-ایرنا- مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سمنان گفت: از ابتدای سال ۹۸ تا پایان تیر، متخلفان گرانفروش این استان به بیش از ۱۴ میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شدند.

رضا محمدی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ۳۴۶ فقره پرونده تخلف گرانفروشی در تعزیرات حکومتی استان سمنان در مدت چهار ماه ابتدایی امسال تشکیل شد.

وی بیان کرد: واحدهای متخلف پس از انجام تشریفات قانونی و رسیدگی در شعبه ها و محرز شدن تخلف آن ها به ۱۴ میلیارد و ۱۲۴ میلیون و ۲۶۳ هزارریال جزای نقدی محکوم شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سمنان با اشاره به شرایط اقتصادی موجود در بازار کشور، بیان کرد: رعایت قوانین جاری از سوی تمام فروشندگان به منظور جلوگیری از هرگونه بی ثباتی در بازار کشور الزامی است.

وی تاکید کرد: هدف تعزیرات حکومتی رسیدگی به پرونده قاچاق کالا و پیگیری مطالبه‌های مردم در بحث کم یا گران فروشی و برخورد با متخلفان است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سمنان تصریح کرد: در سال ۹۷ هفت هزار و چهار مورد از پرونده تعزیرات حکومتی در استان سمنان مختومه و پنج هزار و ۳۸۳ پرونده در این بخش منجر به رأی و رسیدگی شد.

تعزیرات حکومتی با ایجاد نظام پاسخ دهی، جرایم نقدی و توقیف اموال، به مطالبه‌های مردم در بحث گران فروشی و التهاب بازار رسیدگی می‌کند.

۹۸۹۱/۶۱۰۳

برچسب‌ها

اخبار مرتبط