کلاس های تابستانی ارشاد اسلامی قصرشیرین با شرکت ۲۰۰ تن دایر است

قصرشیرین - ایرنا - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قصرشیرین گفت: کلاس های طرح اوقات فراغت ایام تابستان این اداره با شرکت ۲۰۰ تن از جوانان و نوجونان از ابتدای تیرماه آغاز شده و تا پایان شهریورماه ادامه دارد.

سحر پوره روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این کلاس ها در بخش های فرهنگی و هنری و جانبی بمنظور غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان زیر نظر مربیان مجرب برگزار می شود. 
وی با بیان اینکه ثبت نام و شرکت برای همه رده های سنی در این کلاس ها آزاد است، تصریح کرد: آموزش موسیقی شامل و همچنین کلاس های طراحی، نقاشی، خوشنویسی، آموزش قرآن کریم ، دکوپاژو داستان نویسی مهارت هایی است که به شرکت کنندگان آموزش داده می شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قصرشیرین  با اشاره به اینکه کلاس ها در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود، اظهار کرد: همچنین فعالیت جانبی شامل برگزاری اردوهای تفریحی نیز برای شرکت کنندگان در کلاس های طرح اوقات فراغت تابستانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قصرشیرین در نظر گرفته شده و در پایان طرح به شرکت کنندگان گواهی پایان دوره به لحاظ یادگیری و اخلاق ارایه می شود. 
پوره افزود: سال گذشته نیز ۲۰۰ نفر از جوانان و نوجوانان قصرشیرینی در کلاس های طرح اوقات فراغت تابستانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شرکت کرده بودند.

 قصرشیرین در غرب استان کرمانشاه بیش از ۲۷ هزار تن جمعیت دارد.

۳۰۱۲/۸۰۶۶

برچسب‌ها