۵ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۳:۲۶
کد خبرنگار: 2443
کد خبر: 83413820
۰ نفر
تمجید از امکانات ورزشی کارگران ایران

تهران - ایرنا - رئیس فدراسیون جهانی فوتبال شرکت ها با تمجید از امکانات ورزشی کارگران ایران گفت: در کشورهای مترقی همچون کانادا و آمریکا نیز چنین امکاناتی رایگان در اختیار کارگران قرار نمی گیرد.

«آلبرت زیبلی» روز شنبه در بازدید از امکانات و زیرساخت های ورزشی شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران افزود: هرگز تصور وجود چنین امکاناتی را در ایران برای کارگران، آن هم به صورت کاملا رایگان نداشته و قوانین بالادستی موجود در ایران را که در راستای خدمت رسانی به ورزش جامعه کار تدوین شده است، می ستایم.

وی اظهارداشت: با توجه به کمبود فضا و همچنین هزینه های بالای نگهداری تجهیزات و امکانات ورزشی، دیدن چنین مجموعه هایی در این سطح افق روشنی را برای ورزش کارگری ایران ترسیم می کند.

زیبلی ادامه داد: فرهنگ پرداختن به امر ورزش باید در میان قشر کارگر در تمامی کارخانجات و کارگاه های صنعتی نهادینه شود تا عموم کارگران بتوانند از این فرصت استفاده بهینه کنند.

رئیس فدراسیون جهانی فوتبال شرکت ها پس از بازدید از زمین فوتبال، زمین تنیس خاکی، استخر و سالن کشتی کارخانه چوب و کاغذ از حمایت آن مجموعه از ورزش کارگری قدردانی کرد.

وی در ادامه سفر یک روزه خود به استان مازندران با حضور در محل برگزاری مسابقات فوتسال دسته یک قهرمانی کارگران کشور از نزدیک شاهد رویارویی دو تیم فوتسال کارگری بود.

ایران از اعضای جدید این فدراسیون است. تیم آرمان گهر سیرجان نماینده ایران در مسابقات فوتبال شرکت ها است که مهرماه سالجاری در فرانسه برگزار می شود.

جواد رمضی رئیس فدراسیون کارگری نیز در این سفر زیبلی را همراهی کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =