۵ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۱۰
کد خبرنگار: 1208
کد خبر: 83413707
۱ نفر

برچسب‌ها

اینیستا: بازی کردن مقابل بارسا حس عجیبی بود

تهران- ایرنا- «آندرس اینیستا» و تیم ژاپنی‌اش امروز در قالب دیداری دوستانه به مصاف بارسلونا رفتند و با وجود پیروزی ۲ بر صفر آبی اناری‌ها، مرد فراموش نشدنی اسبق کاتالان ها از به دست آوردن فرصت بازی کردن در برابر هم تیمی‌های روزهای نه چندان دور خود ابراز خوشحالی کرد و آن را تجربه ای «عجیب» توصیف کرد.

ویسل کوبه در جریان این بازی تعداد کمی موقعیت به دست آورد اما در نهایت دبل «چارلز پرز» مهاجم جوان بارسا پیروزی ۲ بر صفر را برای شاگردان «ارنستو والورده» تثبیت کرد.

اینیستا که هم اکنون بازوبند کاپیتانی ویسل کوبه را به بازو می‌بندد، پس از  بازی اظهار داشت: بازی کردن مقابل بارسلونا حس عجیبی داشت؛ از لحظه لحظه آن لذت بردم؛ به طور کلی آنقدرها هم بد نبودیم؛ روز خاصی برای من بود و از تجربه کردن آن خوشحالم.

ستاره اسبق تیم ملی اسپانیا در ادامه افزود: حس عجیب و خاصی بود؛ اما زمانی که بازی شروع می‌شود تنها چیزی که به آن فکر می‌کنید خوب بازی کردن است.

بیشتر بازیکنان در پایان چنین بازی‌هایی پیراهن های خود را به رسم یادگار عوض می‌کنند اما در مورد اینیستا باید با اطمینان گفت که وی به اندازه کافی  پیراهن بارسلونا را در خانه دارد.

وی با شوخی در این خصوص اظهار داشت: تقریبا تمام پیراهن های بارسا را دارم؛ شاید بیشتر از تمام هم تیمی‌هایم؛ به اندازه ای خوش شانس بودم که سال‌های زیادی را در بارسا بازی کنم؛ با خودم یک کوله آوردم که در آن چیزی در حدود ۲۰ پیراهن بارسلونا وجود دارد.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =