۵ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۱۰
کد خبرنگار: 2049
کد خبر: 83413598
۰ نفر
جاده مرگ در خوزستان جان یک نفر را گرفت

اهواز - ایرنا - مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت باغملک گفت: سانحه رانندگی در محور باغملک - هفتکل منجر به مرگ راننده خودرو سواری شد.

علیرضا امیری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تصریح کرد: ساعت ۱۳:۴۵ دقیقه طی تماسی که با مرکز فوریت های پزشکی شبکه بهداشت و درمان باغملک گرفته شد گزارش یک سانحه رانندگی در نزدیکی روستای هوره از توابع بخش مرکزی باغملک دریافت و تیم امدادی به سرعت به محل اعزام شد.

وی توضیح داد: سانحه رانندگی در نقطه معروف به پیچ هوره بین یک دستگاه خودرو دنا که به سمت اهواز در حرکت بود با یک دستگاه تریلر که در مسیر محور اصفهان در حال حرکت بود رخ داد و منجر به آتش گرفتن آنی سواری دنا و مرگ راننده اش شد.

امیری با اعلام اینکه راننده سواری پیش از رسیدن آمبولانس امدادی جان باخته بود گفت: پیکر قربانی این حادثه که مردی میانسال بود برای طی کردن مراحل تشخیص هویت به سردخانه بیمارستان شهید طباطبایی باغملک انتقال یافت.

در منطقه پیچ هوره باغملک در محور اهواز - اصفهان تاکنون  سوانح مرگبار بیشماری رخ داده  که در آخرین مورد سال گذشته سه سرنشین پژو پارس اهل قلعه تل، طی حادثه رانندگی در همین منطقه جان باختند.

۶۰۶۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =