وزیر ورزش: دولت مصمم به واگذاری استقلال و پرسپولیس است

تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان گفت که استقلال و پرسپولیس باید هر چه سریعتر واگذار شوند و دولت مصمم به انجام این واگذاری است.

مسعود سلطانی‌فر در دویست و دهمین جلسه شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به شفافیت مالی و ساختاری قابل قبول دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برای نهادهای رسمی و مالی ظرف سه سال گذشته اظهار کرد: واگذاری استقلال و پرسپولیس موضع جدی دولت و وزارتخانه است و این دو تیم اگر امروز واگذار شوند بهتر از فردا خواهد بود و باید هر چه سریعتر خصوصی شوند.

وزیر ورزش و جوانان افزود: در این ارتباط، هماهنگی خوبی با سازمان خصوصی سازی داریم و همه برای واگذاری این دو تیم همدل و هم نظر هستیم.

سلطانی‌فر اضافه کرد: مدیران عامل استقلال و پرسپولیس به طور مرتب گزارش‌ها و مستندات قانونی، حقوقی و مالی موردنظر سازمان خصوصی سازی را در اختیار آنها گذاشته و خوشبختانه در موضوع شفافیت اقدامات خوبی انجام شده است.

وی با تاکید بر اینکه دولت و مجلس هر دو مصمم به واگذاری استقلال و پرسپولیس هستند گفت: برای واگذاری سریعتر باید اصلاحاتی در مصوبه صورت گیرد و برای همین با کمیسیون ویژه اصل ۴۴ مجلس در تعامل و مذاکره هستیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =