۵ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۱۸
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 83413585
۰ نفر

برچسب‌ها

فکری:نظارت بر لیگ دسته اول از ابتدا اعمال شود

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک از مسئولان سازمان لیگ خواست تا از لحظه شروع مسابقات لیگ دسته اول، نظارت‌ها را اعمال کنند.

محمود فکری در پایان قرعه‌کشی مسابقات لیگ دسته یک فوتبال ایران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز(شنبه) پنجم تیر قرعه‌کشی مسابقات لیگ دسته اول انجام شد و جا دارد به همه مسئولانی که در این ارتباط زحمت کشیدند و تلاش کردند، خدا قوت بگویم زیرا هماهنگ کردن تیم‌ها و بازی‌ها کار بسیار سختی است.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک درباره شرایط این تیم در فصل پیش رو با توجه به راه نیافتن به لیگ برتر در سال گذشته گفت: سال گذشته تیم آلومینیوم اراک یکی از شانس‌های صعود بود اما در هفته‌های پایانی از صعود باز ماند. امسال با توجه به عزم مسئولان شهری و استانی و مسئولان کارخانه آلومینیوم و با توجه به فضایی که ایجاد شده، امیدواریم بتوانیم کارها و برنامه‌های خود را پیاده کنیم.

فکری افزود: خوشبختانه بازیکنان با کیفیتی را جذب و تمرینات آماده‌سازی را به موقع آغاز کردیم و امیدوارم با تلاش همه دست‌اندرکاران، تیم آلومینیوم یکی از تیم‌های صعود کننده به لیگ برتر در فصل پیش رو باشد.  

سرمربی تیم آلومینیوم اراک در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه با توجه به پخش نکردن زنده مسابقات لیگ دسته اول، حرف‌ها و حدیث‌هایی را ایجاد می‌کند، اضافه کرد: هرچه مسابقات پخش مستقیم و نظارت‌ها بیشتر باشد، حرف‌ها و حدیث‌ها نیز کمتر می‌شود. البته مسئولان استانی تمام تلاش خود را کرده‌اند، در فصل پیش رو مسابقات آلومینیوم پخش مستقیم شود و تقاضایی که از مسئولان برگزار کننده دارم این است که نظارت‌ها را از روز نخست اعمال کنند تا لیگ سالمی را شاهد باشیم. البته اشتباهات و یک سری مسائل به طور قطع وجود دارد اما مهم آن است که عمدی نباشد.  

کاپیتان اسبق استقلال تهران درباره شرایط این تیم در فصل پیش رو نیز اظهار داشت: زیاد از استقلال خبر ندارم و این هم به دلیل مشغله‌هایی است که دارم. با توجه به مشخص شدن سرمربی تیم و مشخص نبودن زمان آغاز لیگ، فرصت خوبی است تا سرمربی بازیکنان خود را بهتر بشناسد و برنامه‌های آماده‌سازی را پیگیری کند تا ان‌شاءالله استقلال امسال از همان ابتدای فصل، قوی باشد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =