طرح‌های مهم قم نیازمند پیگیری تخصیص اعتبارات ملی است

قم – ایرنا – استاندار قم، با تاکید برلزوم تامین منابع مورد نیاز طرح‌های توسعه‌ای این استان گفت: این طرح‌ها نیازمند پیگیری تخصیص اعتبارات ملی هستند.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، بهرام سرمست روز شنبه در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه  قم، اضافه کرد: مدیریت استان از ظرفیت نمایندگان مجلس برای پیگیری اعتبارات ملی دستگاه های اجرایی استفاده می کند.

وی با اشاره به طرح هایی که در جلسات ستادی در دستور جلسه قرار می گیرند، افزود: از مدیران اجرایی پذیرفته نیست که طرح ها را پیش از بررسی در جلسه های کارشناسی در جلسه ستاد مطرح کنند، با چنین مواردی به صورت جدی برخورد خواهد شد.

استاندار قم خاطرنشان کرد: باید دستگاه های اجرایی اطلاعاتشان را به اشتراک بگذارند و پیش از جلسات ستادی به اجماع نظر برسند.

وی پیگیری های مدیران برای اجرای طرح های عمرانی را مطلوب ارزیابی و اظهار کرد: باید مدیران ضمن ارائه گزارش وضعیت پیشرفت طرح ها در جلسات، از وزارتخانه های متبوع برای جذب اعتبارات لازم استفاده کنند.

وی در بخش دیگر سخنان خود، با اشاره به وضعیت چاه های غیرمجاز استان قم و نیز مساله برداشت غیرمجاز از چاه های مجاز گفت: باید این مساله در کمیته ای به ریاست فرماندار قم بررسی و تعیین تکلیف شود.

در این جلسه سه طرح از هشت طرح پیشنهادی کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان قم به تصویب اعضا رسید.

 ۷۴۰۶/ ۶۱۳۳

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =