۵ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۵۸
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 83413566
۰ نفر

برچسب‌ها

فتاحی: باشگاه‌ها از تجهیز نکردن ورزشگاه‌ها ضرر می‌کنند

تهران-ایرنا- «سعید فتاحی» رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: هر باشگاهی که ورزشگاه خود را تجهیز نکند، ضرر خواهد کرد.

فتاحی امروز (شنبه) پس از برگزاری قرعه کشی رقابت‌های لیگ دسته اول با قدردانی از استقبال نمایندگان رسانه های جمعی و گروهی برای پوشش این رویداد ورزشی، ‌افزود: قرعه‌کشی انجام و لیگ دسته اول در حضور نمایندگان تیم ها، برگزار شد. این رقابت‌ها از بیست و ششم مرداد ماه آغاز می شود و امیدوارم رسانه‌ها در پوشش مسابقات نیز حضورفعال داشته باشند و به این لیگ رونق بیشتری دهند.
وی در ادامه از مسئولان سازمان صدا وسیما درخواست کرد که مسابقات جام آزادگان به صورت مستقیم پخش شود.

فتاحی در پاسخ به این سئوال که چه زمانی لیگ برتر آغاز می شود، عنوان کرد: بارها اعلام کردیم تا زمانی که ورزشگاه های محل برگزاری رقابت های لیگ برتر آماده نشوند، این لیگ برگزار نخواهیم کرد.
رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ تاکید کرد: ساختار ایمنی و امنیتی ورزشگاه های ما مشکل دارد و باید این مساله در گیت گذاری، شماره گذاری صندلی ها، ‌نصب دوربین های مدار بسته و بلیت فروشی الکترونیک حل شده تا امکان برگزاری مسابقات در آرامش کامل وجود داشته باشد.
وی درپاسخ به این سئوال که چنانچه این مهم برطرف نشود باز هم بر تعویق رقابت ها اصرار خواهید کرد، اظهارداشت: تمامی کسانی که در لیگ برتر شاغل و یا مسئولیتی دارند با این الزام ما موافق هستند. تاکید می کنم تا هر زمانی که این مشکل برطرف نشود مسابقات را برگزار نخواهیم کرد.
فتاحی تاکید کرد: از 2 ماه قبل این مشکلات را به اطلاع باشگاه ها رسانده‌ایم و آنان بایستی اقدامات لازم را انجام می‌دادند که این کار صورت نگرفت و خودشان ضرر خواهند کرد.
فتاحی با اشاره به اینکه پیش بینی این مساله آنچنان هم دشوارنبود، ادامه داد: خود را برای هر اتفاقی آماده کرده، اما از اصل اصلاح ساختار ورزشگاه ها عبور نخواهیم کرد.
 به گفته وی این موضوع به سود فوتبال ایران است و بر آن اصرار داریم.
وی افزود: به جز باشگاه های فولادخوزستان و ذوب آهن اصفهان، دیگر باشگاه‌ها ورزشگاه اختصاصی ندارد. همانطورکه عنوان شد، مسئولان باشگاه ها از ۲ ماه گذشته این مساله را می دانستند و باید از همان روز به فکر اصلاح می افتادند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =