کلاهبرداری ۱۰۰ میلیارد ریالی با وعده خرید ملک و باغ

اهواز-ایرنا- فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری کلاهبردار حرفه ای خبر داد که با ترفند خرید ملک و باغ در شهرستان ماهشهر از مردم کلاهبرداری می کرد. 

سردار "حیدر عباس زاده" شنبه در گفت و گو با ایرنا با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی دریافت نیابت قضائی از استان آذربایجان شرقی در خصوص انجام تحقیقات و شناسایی متهمان پرونده کلاهبرداری به پلیس امنیت عمومی، رسیدگی به این پرونده در دستور کار قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی افزود: در همین رابطه ماموران پلیس شهرستان ماهشهر با تحقیقات تخصصی دریافتند که فردی با وعده خرید ملک و باغ از چهار نفر کلاهبرداری کرده است.

سردار عباس زاده بیان داشت: با تکمیل شدن تحقیقات، ماموران پلیس با رصد اطلاعاتی محل اختفاء متهم را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند.

 وی تصریح کرد: متهم در بازجویی پلیس تاکنون به کلاهبرداری از چهار نفر به مبلغ ۱۰۰ میلیارد ریال با وعده خرید ملک و باغ اعتراف کرده است.

فرمانده انتظامی استان خوزستان با اشاره به تحویل متهم به مرجع قضائی به شهروندان توصیه کرد: به افراد ناشناس که با وعده انجام معاملات سودآور و با ظاهری فریبنده و یا تبلیغات گمراه کننده قصد نزدیک شدن و اخذ سرمایه شما را دارند، اعتماد نکنید و در صورت مواجه شدن با این افراد، مراتب را به پلیس ۱۱۰ اعلام نمایید.
۶۰۰۲/۷۱۴۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =