۵ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۲۷
کد خبرنگار: 1051
کد خبر: 83413523
۰ نفر

برچسب‌ها

حضور ورزشکاران در مسابقات ملی و جهانی نماد مقاومت مردم ایران است

کرمانشاه- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با تاکید بر حماسه آفرینی ها و دلاوری های کرمانشاه بعنوان دیار پهلوانان افزود: حضور بانشاط و پرشور ورزشکاران ایران در مسابقات ملی و جهانی نماد مقاومت و پایداری ملت ایران در مقابل بدخواهان است.

به گزارش ایرنا، محمدابراهیم الهی تبار عصر شنبه در آئین افتتاحیه مسابقات بوکس قهرمانی جوانان کشور در سرسرای شهید بهشتی گفت: ورزشکاران همواره رقم زننده مسیر افتخارآفرینی ملت ایران در عرصه های جهانی بوده اند.
وی با اشاره به سالروز عملیات غرورآفرین مرصاد ظهار داشت: 31 سال پیش در چنین روزی دشمن اشتباه محاسباتی کرد و به تصور اینکه ما از روی ضعف قطعنامه را پذیرفتیم با هدف شکست استقامت ملت ایران به مرزهای ما هجوم آوردند.
الهی تبار ادامه داد: حماسه غرورآفرینی مرصاد منافقین را به زباله دان تاریخ فرستاد و زمینه سقوط صدام را رقم زد.
وی با اشاره به مشابهت عملیات مرصاد و امروز کشور افزود: دشمن در توافق برجام نیز احساس کرد که ما از روی ضعف توافق کرده ایم و به همین دلیل از آن خارج شد اما ملت مقاومت کرده اند و نماد آن حضور باشور و نشاط ورزشکاران در عرصه جهانی است.

مسابقات بوکسجوانان کشور انتخابی تیم ملی از امروز (شنبه) به مدت پنج روز در سرسرای شهید بهشتی مجموعه ورزشی استادیوم آزادی شهر کرمانشاه آغاز شد.

34 تیم از 31 استان کشور، یک تیم از کیش، یک تیم از منطقه آزاد الوند و یک تیم از توابع تهران با 350 ورزشکار به این مسابقات اعزام شده اند.

این مسابقات با هدف انتخابی تیم ملی برای اعزام به مسابقات آسیایی برگزار می شود.

8066

برچسب‌ها