۵ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۱۲
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 83413512
۰ نفر

برچسب‌ها

نصرتی: هدف باشگاه گل ریحان صعود به لیگ برتر است

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال گل ریحان البرز در جریان قرعه کشی لیگ دسته یک گفت: هدفمان چیزی جز صعود به لیگ برتر نیست.

پس از قرعه کشی لیگ دسته یک فوتبال کشور محمد نصرتی سرمربی گل ریحان البرز اظهار کرد: مراسم قرعه کشی انجام شد و تیم‌ها حریفان خود را شناختند. البته تیمی که می‌خواهد موفق شود و پیشرفت داشته باشد باید بر روی کارش تمرکز کند.

وی افزود: قطعا قرعه کشی بر روی کار هر تیمی تاثیر دارد اما باید با تمام وجود کار کنیم و نتیجه مطلوب بگیریم. ما هم در تیم گل ریحان البرز با تمام توان کار می‌کنیم و به دنبال پیشرفت هستیم.

سرمربی تیم گل ریحان البرز در پاسخ به این سوال که آیا تیمش به لیگ برتر صعود می‌کند؟ تصریح کرد: با تمام قوا برای شروع خوب کار می‌کنیم و حریفانمان را بررسی خواهیم کرد تا بتوانیم چهار هفته اول که اهمیت بسیار زیادی دارد را به خوبی پشت‌سر بگذاریم.

نصرتی بیان کرد: من، همکارانم و مجموعه تیم به دنبال بهترین عملکرد هستیم و هدفمان چیزی جز صعود به لیگ برتر نیست. تمام بازیکنان هم می‌دانند باید بهترین کیفیت را ارائه کنند تا نماینده خوبی برای استان البرز باشیم.

وی درباره حضورش به عنوان مربی در این تیم گفت: فصل گذشته ۳ هفته سرمربی موقت بودم و در نهایت تصمیم بر این شد که به عنوان سرمربی کارم را ادامه دهم. از تمام تجربه‌ خود استفاده و سعی می‌کنم که بهترین عملکرد را داشته باشم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =