۵ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۱۵
کد خبرنگار: 1189
کد خبر: 83413502
۰ نفر

برچسب‌ها

مجوز ساخت بزرگترین مرکز امداد هوایی کشور در زرندیه اخذ شد

ساوه - ایرنا - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: مجوزهای پایانی آغاز عملیات بزرگترین مرکز امداد و نجات هوایی کشور در شهرستان زرندیه اخذ شد.

«محمدرضا منصوری» روز شنبه در گفت و گو با ایرنا، اظهار داشت: با ساخت این مرکز، تمام بالگردهای امداد و نجات کشور در منطقه زرندیه مستقر خواهند شد و عملیات امدادرسانی به سراسر کشور را انجام می دهند.

وی افزود: منطقه جانمایی شده برای ساخت این مرکز امداد و نجات هوایی در محدوده شهر پرندک در شهرستان زرندیه قرار دارد که به تایید کارشناسان نیز رسیده است.

به گفته منصوری، برای ساخت مرکز امداد و نجات هوایی زرندیه ۲۰ هکتار زمین واگذار شده و مصوبات لازم برای اجرای این طرح نیز تصویب شده است.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: این مرکز می تواند نقش مهمی در امداد رسانی به خصوص در زمینه سوانح رانندگی و جاده ای منطقه و به خصوص پهنه مرکزی کشور ایفا کند.

وی در ادامه، گفت: برای تامین روشنایی آزادراه ساوه - تهران ۲۵ کیلومتر چراغ برای محدوده زرندیه و ساوه خریداری شد که تاکنون ۹ کیلومتر از آن نصب شده است.

منصوری اظهار داشت: در تمام گردنه های مسیر زرندیه و ساوه در آزادراه تهران - ساوه نیز کار نصب چراغ روشنایی انجام می شود که این اقدام می تواند در کاهش حوادث رانندگی موثر باشد.

شهرستان زرندیه به مرکزیت شهر مامونیه با جمیعت ۶۵ هزار نفری یکی از قطب های صنعتی و تولیدات کشاورزی و باغی استان مرکزی محسوب می شود.

۴۸۹۶/۶۵۳۹/۳۰۷۵

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =