۵ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۵۶
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 83413484
۰ نفر

برچسب‌ها

فتاحی: آغاز لیگ برتر مشروط به رفع مشکل ۶ ورزشگاه است

تهران- ایرنا- مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ، گفت: چنانچه حداقل مشکل ۶ ورزشگاه حل نشود، لیگ برتر آغاز نمی شود.

مراسم قرعه‌کشی لیگ دسته اول فوتبال با حضور «فریبرز محمودزاده» مسئول لیگ یک و نمایندگان باشگاه‌ها و «محمدرضا کشوری فرد» دبیر سازمان لیگ و «سعید فتاحی» در هتل آکادمی فوتبال برگزار شد.

«سعید فتاحی» در جریان مراسم، اظهار داشت: باید شرایطی فراهم شود که از ابتدای مسابقات همه چیر با برنامه، اصولی و منظم پیش برود.

وی افزود: فصل گذشته در مسابقات لیگ آزادگان سیاه جامگان و نفت تهران نظم بازی ها را به هم زدند و از جدول کنار گذاشته شدند.

رئیس کمیته مسابقات لیگ  درباره اینکه لیگ برتر چه زمانی آغاز خواهد شد؟ خاطرنشان کرد: اگر در سال های گذشته برای برگزاری مسابقات لیگ از برخی مسائل چشم پوشی می کردیم، امسال شرایط متفاوت خواهد بود و اگر مشکل حداقل ۶ ورزشگاه حل نشود، لیگ برتر آغاز نمی شود.

سپس محمود زاده نیز گفت: فصل گذشته لیگ آزادگان به بهترین شکل برگزار شد و امسال تلاش خود را انجام خواهیم داد تا بهتر از گذشته در راستای برنامه هایی که تدارک دیده ایم پیش برویم.

وی افزود: اینکه لیگ دسته اول باشگاه های ایران زودتر از لیگ برتر برگزار می شود، بدان معنا نیست که مشکلات و موانع موجود برطرف شده است.

مسئول لیگ یک خاطرنشان کرد: مصوبه هیات رییسه این است اگر تیمی تا قبل از ۱۰ روز مانده به آغاز مسابقات نتواند ١۴ بازیکن را ثبت کند، از لیگ کنار گذاشته می شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =