۵ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۲۷
کد خبرنگار: 1049
کد خبر: 83413431
۰ نفر

برچسب‌ها

نشست منطقه‌ای انجمن‌های خیرین مسکن‌ساز در تبریز برگزار می‌شود

تبریز - ایرنا - مدیرعامل انجمن خیرین مسکن‌ساز آذربایجان‌شرقی گفت: نشست منطقه‌ای انجمن‌های خیرین مسکن‌ساز استان‌های شمال‌غرب کشور در تبریز برگزار می‌شود.

ابراهیم مرادی، روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این نشست با حضور مدیران عامل و اعضای هیات مدیره انجمن های خیرین مسکن ساز استان های آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، زنجان و احتمالا کردستان، با هدف همفکری و تعامل با سایر مدیران انجمن های خیرین مسکن ساز برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این نشست هفتم مرداد ماه جاری با شرکت حدود ۴۰ نفر از اعضای این انجمن ها و دستگاه ها و نهادهای ذیربط در بخش مسکن محرومان و توانجویان برگزار می شود، یادآوری کرد: در این نشست علاوه بر بحث و تبادل نظر در خصوص ساخت مسکن برای توانجویان و محرومان جامعه، برنامه های آتی انجمن ها بررسی می شود.

 مدیرعامل انجمن خیرین مسکن‌ساز آذربایجان‌شرقی با اشاره به اینکه آذربایجان شرقی در سال گذشته موفق به جذب ۱۰۰ درصد سهمیه خود در ارتباط با ساخت مسکن توانجویان شد، ادامه داد: سال گذشته ۳۶۰ واحد برای خانواده های دارای بیش از ۲ توانجوی استان در مناطق مختلف احداث و تحویل آنان شد که از این تعداد ۱۸۰ واحد روستایی و ۱۸۰ واحد شهری است.

مرادی ادامه داد: در نشست منطقه ای انجمن های خیرین مسکن ساز در تبریز تلاش می شود سهمیه بجا مانده استان ها در خصوص مسکن توانجویان با امضای تفاهم نامه ای به آذربایجان شرقی انتقال شود.

وی گفت: انجمن خیرین مسکن ساز آذربایجان شرقی از نظر تعداد سهیمه و استفاده از تسهیلات دولتی برای ساخت مسکن محرومان و توانجویان رتبه نخست کشوری را به خود اختصاص داده است.

۸۰۲۳/518

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =