۵ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۵۱
کد خبرنگار: 2506
کد خبر: 83413388
۰ نفر

برچسب‌ها

گل‌محمدی: شرایط خوبی نداریم

تهران - ایرنا - سرمربی تیم شهرخودرو خراسان با بیان اینکه وعده‌های مسئولان شهری و استانی برای کمک به این تیم عملی نشده است، گفت: در سالی که باید در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنیم، شرایط خوبی نداریم.

«یحیی گل‌محمدی» اظهار داشت: توقع داشتیم وقتی به این مقطع می‌رسیم، شرایط بهتری از لحاظ جسمانی و امکانات داشته‌باشیم، اما متاسفانه این اتفاق رخ نداده ‌است.

وی افزود: برای برگزاری اردوی ١٢ روزه در ترکیه برنامه ریزی کرده بودیم که نمی‌دانم چرا به یکباره این اردو لغو شد. سپس از چند تیم برای دیدار تدارکاتی دعوت کردیم که متاسفانه میزبانی خوبی نداشتیم. در شرایطی که باید در ورزشگاه امام رضا(ع) یا ثامن الائمه بازی ها را برگزار می‌کردیم، اما در کمپ منزل آباد که شرایط خوبی ندارد با آنها دیدار کردیم.

وی افزود : قرار بود ۲ بازی دوستانه در ورزشگاه ثامن یا امام رضا(ع) برگزار کنیم، اما با عدم حمایت مسئولین مواجه شدیم و این استادیوم‌ها در اختیار ما قرار نگرفت و مجبور شدیم در زمین‌تمرینی منزل‌آباد مقابل مس کرمان و سپاهان به میدان برویم که از کیفیت کار به شدت کاسته ‌شد. به شخصه باید از قلعه نویی و حسینی  سرمربیان حریفان هم عذرخواهی می‌کنم، زیرا در شان نماینده مشهد نبود که بخواهیم این گونه از رقبا و این سرمربیان میزبانی کنیم.

گل‌محمدی با اشاره به شعارهایی که در حمایت از تنها نماینده خراسان توسط مسئولان داده می‌شد، گفت: بارها گفتند حمایت می‌کنند، اما متاسفانه وعده هایی که پس از آسیایی شدن دادند، عملی نشد.

وی ادامه داد: حمیداوی به عنوان مالک باشگاه تلاش های زیادی را انجام داده است و خودم شاهد فعالیت او بوده ام، اما مگر یک فرد چقدر ظرفیت دارد. مسئولان فقط موقع نتایج خوب همه چیز را به نام خودشان مصادره می‌کنند، اما وقتی نیاز به کمک داریم همه حرفهایشان یادشان می‌رود.

سرمربی تیم شهر خودرو گفت: مجموع این اتفاقات باعث شد تا شرایط خوبی نداشته‌باشیم و از نظر کیفی و فنی افت کردیم. نمی‌دانم از چه کسی باید کمک بخواهیم ولی این شرایط مورد انتظار نبود و کار برای ما سخت شده‌است. اگر قرار باشد این عدم حمایت‌ها ادامه‌دار باشد، به مشکلات بزرگ‌تری برمی‌خوریم.

وی اظهار کرد: از مسئولان باشگاه هم می‌خواهم توجه بیشتری برای فراهم کردن امکانات داشته‌باشند تا بتوانیم با برنامه‌ریزی صورت‌گرفته در مسیر مناسب قدم برداریم.

گل‌محمدی افزود: اگر این روند ادامه‌دار باشد، آینده خوبی برای باشگاه و این تیم نمی‌بینم. حداقل به خاطر هواداران و مردم مشهد هم که شده، باید مسئولان تلاش بیشتری داشته‌باشند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =