ساماندهی پرداخت‌های کارکنان ضروری است

تهران- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، فرهنگ سازی در امر صرفه‌جویی و ساماندهی پرداخت‌های کارکنان را ضروری دانست و تاکید کرد: به عنوان دستگاه دولتی، تابع اجرای برنامه‌های دولت و ملزم به مدیریت منابعی که در اختیار وزارتخانه قرار می گیرد هستیم.

براساس اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، «لادن حیدری» روز شنبه در نشست مدیران زیر مجموعه با اشاره به مسائل مختلف در شرایط تحریم ظالمانه علیه کشور و دولت، در خصوص ساماندهی و مدیریت منابع، تصریح کرد: در شرایط کنونی به منظور برون رفت از وضیت موجود، برنامه ریزی و مدیریت منابع بسیار حایز اهمیت است. معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: دولت برنامه هایی را برای مدیریت منابع در نظر گرفته و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان عضوی از بدنه دولت تابع وضع موجود و برنامه های دولت است.

اراده جدی ایجاد امنیت روانی برای پرسنل و حفظ رفاهیات و مزایای کارکنان

حیدری خاطرنشان کرد: در جایگاه معاون توسعه مدیریت و منابع و به عنوان یکی از کارکنان این وزارتخانه، که سال‌ها در پست‌های کارشناس، معاون مدیرکل، مدیرکل فعالیت کرده و با مسایل و مشکلات کارکنان آشنا بوده، دغدغه ایجاد امنیت روانی و شغلی برای پرسنل را دارم؛  ازسوی دیگر ما به عنوان دستگاه دولتی، تابع اجرای برنامه های دولت و ملزم به مدیریت منابعی که در اختیار وزارتخانه قرار می گیرد هستیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: به منظور ساماندهی و مدیریت منابع جلسات و نشست های مختلفی تشکیل شده ولی هنوز جمع بندی نهایی صورت نگرفته است.

حیدری تاکید کرد: از تمامی ظرفیت‌ها برای حفظ وضعیت موجود استفاده شده و عزم ما این است که با تمام توان برای ایجاد امنیت روانی برای پرسنل و حفظ رفاهیات و مزایای کارکنان اقدام کنیم.

تاکید بر مدیریت منابع، صرفه جویی و فرهنگ سازی

معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه و بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ضرورت فرهنگ سازی در زمینه مدیریت منابع، تاکید کرد: به منظور مدیریت منابع در سازمان و صرفه جویی، فرهنگ سازی لازم است از این رو این که کارکنان به عنوان عضوی از دستگاه، حس همکاری و مشارکت داشته باشند و همگام با مدیران به امر صرفه جویی توجه کنند از اهمیت ویژه ای برخوردار است.   

معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان سخنان خود، همکاری و مشارکت مدیران دستگاه را در امر مدیریت منابع ضروری و حایز اهمیت دانست و گفت: برای برون رفت از وضعیت فعلی تحریم‌های ظالمانه علیه جمهوری اسلامی ایران باید همگان دست در دست هم برای عبور از سختی‌ها و بحران های پیش رو تلاش کرده و علاوه بر پشت سر گذاشتن آنها یکی پس از دیگری، فرهنگ همکاری و همدلی را در جامعه تا رسیدن به قله‌های پیشرفت و آبادانی کشور نهادینه کنیم.

حیدری در عین حال تصریح کرد: خوشبختانه ملت شریف ایران ثابت کرده است که در سختی‌ها و مشکلات همواره با عزم و اراده راسخ با حضور به موقع و چشمگیر آحاد ملت در صحنه لحظه ای مسئولان و نظام را تنها نگذاشته و همواره روی پای خود ایستاده و نتیجه آن تبدیل تهدیدها و تحریم ها به فرصت و رسیدن به دستاوردهای بزرگ و غنی بوده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =