۵ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۱۹
کد خبرنگار: 1258
کد خبر: 83413362
۰ نفر

برچسب‌ها

مجموعه نمایشنامه‌های هنرمند فقید داود سرلک به چاپ دوم رسید

تهران – ایرنا – معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران گفت: مجموعه نمایشنامه‌های هنرمند فقید داود سرلک، از هنرمندان شهرستان قرچک به نام " آخرین برگ" به چاپ دوم رسید.

محمدحسین اسماعیلی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مجموعه نمایشنامه های داود سرلک هنرمند فقید تئاتر شهرستان قرچک که شامل نمایشنامه "آخرین برگ" و چند نمایشنامه و داستانواره دیگر است توسط انتشارات ثالث در خرداد ماه سال ۹۷ منتشر شده است و با توجه به استقبال هنرمندان و هنردوستان با طراحی جلد جدید به چاپ دوم رسید.
وی افزود: مرحوم داود سرلک فعالیت هنری خود را از سال ۷۶ با حضور در کلاسهای تخصصی تئاتر آغاز کرد.  
اسماعیلی افزود: سرلک در سال ۷۷ در کلاسهای فرشید ابراهیمیان حضور پیدا کرد و از سال ۷۶ تا ۷۸ فعالیت‌های مختلفی در زمینه کار کودک در فرهنگسراهای تهران داشت و در نمایش "حکایت آن سوار که آمد" به نویسندگی و کارگردانی دکتر علی اصغر مذهب یوسفی به عنوان بازیگر شرکت کرد.  
وی اظهار داشت: داود سرلک به عنوان نویسنده و کارگردان و بازیگر فعالیت های زیادی داشته که از آن جمله می توان به نمایش های "سیاه، سفید، زندان "  کار برگزیده جشنواره استانی در مقطع دبیرستان و حضور در مرحله منطقه ای و کشوری، نمایش "زمان مجهول"  وحضور در جشنواره تئاتر استان و حضور در مرحله ی کشوری به عنوان گروه برگزیده استان تهران، " تا ... "، " هذیان"، "آخرین برگ"، "آژیر چهارگوش" و نمایش خیابانی " پرواز" اشاره کرد.  
داود سرلک در سال ۱۳۹۴ در حالی که ۳۸ سال بیشتر نداشت دارفانی را وداع گفت.
قرچک در ۳۰ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.
تهرام/۷۲۵۴//۱۳۴۸

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =