۵ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۱۳
کد خبرنگار: 2506
کد خبر: 83413322
۰ نفر

برچسب‌ها

نوجوانان جودوی ایران به طلا نرسیدند

تهران - ایرنا - جودوکاران ایران در روز نخست رقابت‌های قهرمانی نوجوانان آسیا از رسیدن به مدال طلا بازمانده و ۲ نقره کسب کردند.

رقابت‌های جودوی قهرمانی نوجوانان آسیا از امروز (شنبه) با حضور ۱۵۹ ورزشکار از ۱۷ کشور به میزبانی چین تایپه آغاز شده و ۲ روز ادامه خواهد داشت.

در روز نخست مسابقات، تیم ایران چهار نماینده داشت و ۲ مدال نقره به دست آورد. ۲ نماینده دیگر کشورمان نیز حذف شدند.

نتایج نمایندگان ایران بدین شرح است:

پسران/

در وزن منهای ۵۰ کیلوگرم «محمد برخوردار» ابتدا نماینده هند را شکست داد و سپس با قبول ۲ شکست برابر حریفانی از چین تایپه و مغولستان، حذف شد.

در وزن منهای ۶۰ کیلوگرم «ابوالفضل عیسی‌زایی» جودوکارانی از مغولستان، عربستان و چین تایپه را از پیش‌روی برداشت و به فینال رسید.

وی در فینال برابر «ساگینلایف» ‌از قرقیزستان قرار گرفت و در حالی‌که تنها یک دقیقه و ۲۵ ثانیه از مبارزه می گذشت با ضربه فنی شکست خورد تا به مدال نقره بسنده کند.

در وزن منهای ۶۶ کیلوگرم «رامین احمدزاده» با شایستگی رقیبانی از مغولستان، قرقیزستان و هند را مغلوب کرد و فینالیست شد.

احمدزاده در مبارزه نهایی مقابل «تینرابایف» از قزاقستان گرفت و با وجود تلاش فروان در لحظات پایانی با ضربه فنی شکست خورد تا او نیز نقره‌ای شود.

دختران/

در وزن منهای ۴۴ کیلوگرم «نیکی کریمی» در همان مسابقه نخست به «مانسی» از هند باخت و حذف شد.

رقابت‌های جودوی قهرمانی نوجوانان آسیا، فردا (یکشنبه) پیگیری می‌شود و علی همتی‌فر، محمدعلی کاظمی، غلامرضا کشتکار و سعید کرجی در بخش پسران و مرضیه کمائی و مارال مردانی در بخش دختران به مصاف حریفان می‌روند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =