۵ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۲۰
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 83413318
۱ نفر
فریبا: فتحی تکلیف کمیته فنی را مشخص کند

تهران- ایرنا- عضو کمیته فنی باشگاه استقلال گفت: در مورد ادامه فعالیت کمیته فنی باید امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه تصمیم نهایی را بگیرد.

«بهتاش فریبا» روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: از زمان حضور استراماچونی، استقلال بسیار منظم و با برنامه شده است و در مجموع شرایط بهتر ارزیابی می کنم.

وی افزود: استقلال در فصل گذشته با حاشیه هایی روبرو بود که این حاشیه ها به این تیم ضربه زد و نتوانست به موفقیت برسد و به نظر می رسد در این فصل استراماچونی فقط روی مسایل فنی تمرکز کرده و این یک اتفاق مثبت است.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد:بازی دوستانه استقلال و بادران را از نزدیک تماشا کردم و در این مسابقه اثرات مثبتی از تاکتیک های استراماچونی را در تیم استقلال دیدم. هر دو تیم تازه از شرایط بدنسازی خارج شده بودند و طبیعی است که از شرایط ایده آل فنی فاصله داشته باشند.

فریبا تاکید کرد: «فرشید اسماعیلی»، «مسعود ریگی»، «آرش رضاوند» در خط هافبک استقلال عملکرد قابل قبولی داشتند، نکته ای که توجه مرا جلب کرد نمایش عالی ریگی بود که دوندگی بالایی داشت، خوب توپ می گرفت و پاس های مطلوبی می داد.

 وی ادامه داد: استقلال درون دروازه به یک دروازه بان دوم باتجربه نیاز دارد، در دفاع چپ فقط یک بازیکن در اختیار دارد و به طور حتم با توجه به مسابقات زیادی که این تیم در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا پیش رو دارد باید در این پست بازیکن بگیرد.

مربی اسبق آبی پوشان تهرانی افزود: خط هافبک استقلال از نبود یک فرمانده که بتواند رهبری این تیم را در مستطیل سبز بر عهده داشته باشد رنج می برد و اگر نمی تواند بازیکن بگیرد باید از داشته های خود استفاده و فردی را برگزیند که نماینده کادرفنی در زمین بوده و همه از او حرف شنوی داشته باشند.

بهتاش فریبا در پایان درباره این که استقلال در فصل آینده کمیته فنی خواهد داشت یا خیر گفت: من چند بار گفته ام و باز هم می گویم اگر فصل گذشته می دانستیم بندی در قرارداد «وینفرد شفر» وجود دارد که هیچ کس حق دخالت در امور فنی را ندارد هیچ وقت حاضر نمی شدیم در این سمت فعالیت و وقت خود را تلف کنیم. آخرین نشست کمیته فنی سه ماه پیش بود و دیگر به جز یک جلسه که خودمان تدارک و اعلام کردیم دیگر در نشست های کمیته فنی شرکت نمی کنیم برگزار نشد. این که استراماچونی کمیته فنی را بر خلاف شفر قبول دارد و اصلا کیمته فنی برای فصل آینده وجود خواهد داشت یا خیر پاسخی است که امیر حسین فتحی دهد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =