طرح اوقات فراغت در ۴۰۰ کانون مساجد کهگیلویه و بویراحمد در حال اجراست

یاسوج- ایرنا- مدیر ستاد کانون های فرهنگی، هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد گفت: هم اینک طرح غنی سازی اوقات فراغت در ۴۰۰ کانون مساجد این استان در حال اجراست.

علیرضا دولت آبادی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مدت زمان اجرای این طرح در کهگیلویه و بویراحمد سه ماه و از اول تیرماه تا پایان شهریورماه ۱۳۹۸ است.    

وی افزود: شعار طرح غنی سازی اوقات فراغت امسال کانون های فرهنگی، هنری مساجد کشور و کهگیلویه و بویراحمد شامل «اخلاق، نشاط و معنویت» است.

مدیر ستاد کانون های فرهنگی، هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: برنامه های طرح غنی سازی اوقات فراغت امسال کانون‌ های مساجد این استان در ۶ محور شامل قرآن و عترت، آموزش و توانمندسازی، فضای مجازی، کتاب و کتابخوانی، هنر متعالی و فعالیت‌ های اجتماعی برگزار می شود.

دولت آبادی عنوان کرد: هر کدام از ۴۰۰ کانون فرهنگی، هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد که مجری طرح غنی سازی اوقات فراغت امسال هستند یک برنامه شاخص در این زمینه اجرا می کنند.

وی ابراز داشت: هم اینک ۶۲۰ کانون فرهنگی، هنری مساجد در مناطق شهری، روستایی و عشایری کهگیلویه و بویراحمد با ۵۹ هزار نفر عضو وجود دارد که همگی آنها نیز در سامانه ملی «بچه ‌های مسجد» ثبت شده اند.

۷۵۳۵/۶۱۱۰

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =