۵ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۲۱
کد خبرنگار: 2105
کد خبر: 83413246
۲ نفر

برچسب‌ها

بازرسان خانه مطبوعات کردستان انتخاب شدند

سنندج - ایرنا - رای گیری برای انتخاب بازرسان خانه مطبوعات روز شنبه همزمان در سراسر کشور برگزار شد و در استان کردستان آقایان هژیر الله‌مرادی و هیوا محمدپور به عنوان بازرسان خانه مطبوعات کردستان انتخاب شدند.

مدیر خانه مطبوعات استان کردستان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ۱۴۰ نفر عضو خانه مطبوعات استان هستند که در این دوره از انتخابات بازرسان خانه، ۸۳ نفر معادل ۶۹ درصد اعضا به صورت غیر حضوری و رای گیری الکترونیکی شرکت کردند.

سیدمحمدلطیف حسینی‌نسب با اشاره به اینکه چهار نفر، نامزد بازرسی خانه مطبوعات استان شده بودند، افزود: آقایان هژیر الله‌مرادی بهروز وفایی، صلاح الدین ساعدی و هیوا محمدپور نامزدهای این دوره انتخابات بازرسان خانه مطبوعات کردستان بودند.

وی اضافه کرد: بعد از اعلام نتایج آرای انتخابات که به صورت الکترونیکی همزمان با سراسر کشور از ساعت ۱۰ تا ۱۴ برگزار شد، هژیر الله‌مرادی سردبیر روزنامه روژان با ۶۰ رای و هیوا محمدپور با ۳۶ رای به عنوان بازرسان اصلی و صلاح الدین ساعدی با ۲۶ رای به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.

بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون ۱۵۸ نشریه در کردستان مجوز فعالیت گرفته اند که از این تعداد اکنون ۱۰۲ رسانه شامل رسانه های چاپی، خبرگزاری و پایگاه های خبری برخط و غیربرخط در این استان فعال است.

۹۹۳۶/۹۱۰۲

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =