۵ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۳۰
کد خبرنگار: 2091
کد خبر: 83413190
۰ نفر

برچسب‌ها

دوشنبه‌های سمنان بانشاط می‌شود

سمنان- ایرنا- سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: جشنواره «دوشنبه‌های بانشاط» همراه با برنامه‌های فرهنگی ورزشی با هدف ایجاد همبستگی اجتماعی، نشاط و همدلی خانواده‌ها در محله‌های مختلف شهر سمنان برگزار می‌شود.

عباس بابایی روز شنبه با اشاره به اینکه این جشنواره در محله های مختلف شهر سمنان در دوشنبه‌های هر هفته برگزار می‌شود، به خبرنگاران در سمنان ابراز داشت: نخستین جشنواره فرهنگی ورزشی از دوشنبه هفتم مرداد ۹۸ در مجتمع آوست آغاز می‌شود.

وی افزود: این جشنواره در روزهای دوشنبه‌ هفته‌های آینده به ترتیب در مکان‌های جهادیه جنب مدرسه ۱۲ فروردین، مسکن مهر(سعادت)، بوستان چهارصد دستگاه و محله کدیور جنب امامزاده زکریا(ع) در ساعت ۲۱ اجرا خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان در نظر دارد با ایجاد فضایی بانشاط با هم‌ بودن و همبستگی را میان خانواده‌ها تقویت کند، تصریح کرد: در این جشنواره برنامه‌های متنوع فرهنگی ورزشی اجرا می‌شود.

بابایی، ایجاد نشاط و شادابی، حفظ آمادگی جسمانی، افزایش توان روحی و ترویج فرهنگ ورزش همگانی، ایجاد مودت و دوستی و ارتقای سطح سلامت را از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره عنوان کرد.

وی با اشاره به فراهم کردن شرایط برای رشته‌های مختلف ورزشی در این جشنواره، اظهار داشت: بازی‌های بومی و محلی، دارت، هفت سنگ، طناب کشی، اسکیت، ورزش‎های زورخانه‎ای، داژبال، تکواندو، بازی با حلقه، برایتونیک و والیبال از ورزش‌های این جشنواره است.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری سمنان بیان کرد: با توجه به سبک زندگی خانواده‌ها در دنیای امروزی، ایجاد فضای متنوع ورزشی همراه با نشاط و سلامت از مهمترین مقوله هایی است شهرداری سمنان در دستور کار قرار داده است.

جشنواره فرهنگی ورزشی در دوشنبه ها با مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری، اداره ورزش و جوانان شهرستان و هیات ورزش‌های همگانی استان سمنان برگزار می‌شود.

۷۳۴۲/۶۱۰۳

اخبار مرتبط