۵ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۲۹
کد خبرنگار: 2141
کد خبر: 83413158
۰ نفر

برچسب‌ها

بصیرت ملت ایران اسلامی ، منافقان را در مرصاد به زانو در آورد

قصرشیرین- ایرنا- امام جمعه سرپل ذهاب گفت: بصیرت و ولایتمداری ملت بزرگ ایران اسلامی منافقان را در عملیات مرصاد به زانو در آورد.

حجت الاسلام جواد فاطمی نسب روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با گرامیداشت سالروز عملیات غرورآفرین مرصاد، افزود: منافقان به خیال خام خود با پشتیبانی رژیم بعث و آمریکا در رویای تصرف تهران و سرنگونی انقلاب اسلامی در عملیات فروغ جاویدان بودند که با ایثار و جانفشانی و شجاعت رزمندگان اسلام تنگه مرصاد برای آنها تبدیل به خاموشی ابدی شد.

امام جمعه سرپل ذهاب اظهار داشت: منافقان کوردل در عملیات مرصاد قدرت واقعی مردم انقلابی،بصیر و ولایتمدار ایران اسلامی را مشاهده کردند.

                                                                     

تنگه مرصاد سمبل اقتدار نظام اسلامی است 

فرماندار سرپل ذهاب نیز با تبریک سالروز عملیات غرورآفرین مرصاد در گفت وگو با خبرنگار ایرنا گفت: تنگه مرصاد، سمبل اقتدار نظام جمهوری اسلامی و یادگار جلوه های ایثار و رشادت و دلاوری رزمندگان اسلام است.

محبت جمالی نیا افزود: تنگه مرصاد با رشادت و غیرت و دلاوری و ایثار رزمندگان اسلام به جایگاه شکست ابدی منافقان کوردل تبدیل شد و جلوه ای از مظهر اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی اظهار داشت: رزمندگان اسلام دراین عملیات، رشادت و دلاوری و ایثارگری بسیاری انجام دادند که باید برای نسل جوان و نوجوان ما تبیین شود.
سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از 90 هزار تن جمعیت و 48 کیلومتر مرز با عراق دارد.

3012/7399/8066

برچسب‌ها