فرماندار: توجه به مناطق حاشیه ای خاش باید مورد توجه مسئولان باشد

زاهدان- ایرنا- فرماندار خاش سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به اینکه خاش در شمار مناطق ستاد باز آفرینی شهری قرار گرفته و اولویت مهم دولت توسعه عادلانه است توجه به نقاط حاشیه ای باید بیش از پیش مورد توجه مسئولان شهرستانی باشد.

صاحب گل صالحی روز شنبه در بازدید از پروژه های عمرانی و خدماتی شهرداری خاش اظهار داشت: فراهم کردن زیرساخت‌های شهری، رفع مشکلات حوزه تامین آب و برق مردم در نقاط حاشیه‌ای از مهمترین خواسته مردم این مناطق است.

وی افزود: با توجه به اینکه مردم خاش از اقشار محروم و آسیب پذیر جامعه اند و نمی توانند در اجرای پروژه های شهری به شهرداری کمک کنند برای تخصیص اعتبار دولتی جهت توسعه و آبادانی این شهر تلاش می کنیم.

فرماندار خاش گفت: امکانات و زیرساخت‌های گردشگری در این شهرستان با توجه به ظرفیت‌های منحصر بفرد گردشگری که دارد باید مورد توجه مسئولان  و دست اندرکاران این بخش باشد.

وی بیان کرد: انجام پروژه های عمرانی در سطح شهر یکی از نیازهای اساسی برای توسعه شهرها و پروژه های عمرانی نمایانگر و نمود التزام عملی مسئولان در تحقق ارتقاء استانداردهای شهر توسعه یافته است.

صالحی با تاکید بر اینکه مردم، لایق دسترسی به خدمات مطلوب در حوزه‌های فضای سبز، مبلمان و بوستان‌های شهری و ایجاد معابر مناسب هستند افزود:تحقق این امر با مشارکت و همکاری مردم و تلاش مضاعف اعضای شورای شهر و مجموعه شهرداری میسر خواهد بود.
وی همچنین از محل بهسازی، جدول کشی، آماده سازی معابر در محلات و اجرای آسفالت خیابان‌های شهر و دیگر پروژه های عمرانی درحال اجرای شهرداری خاش بازدید و از شهردار و مجموعه شهرداری درخصوص انجام اقدامات و پیشرفت روزافزون در حوزه های عمرانی، فرهنگی، تفریحی و خدماتی این شهر قدردانی کرد.

عبدالمجید تمندانی شهردار خاش نیز گزارشی از روند اجرای پروژه های شهری ارائه داد.

۷۳۱۰ **۳۲۱۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =