۵ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۰۹
کد خبرنگار: 2237
کد خبر: 83413110
۰ نفر

برچسب‌ها

مالکان تا قبل از بیستم مرداد از کارت های سوخت استفاده کنند

رشت - ایرنا - مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گیلان از تمامی مالکان وسایل نقلیه استان اعم از خودرو و موتورسیکلت خواست تا قبل از بیستم مرداد ماه جاری ، از کارت های سوخت خود استفاده کنند.

علی اصغر عباسی  عصر شنبه به خبرنگار ایرنا  افزود: از بیستم مرداد سال جاری  عرضه بنزین درجایگاه های استان فقط با کارت هوشمند سوخت انجام  می شود  از این رو، تمامی  مالکان وسایل نقلیه استان باید حداقل یک بار با استفاده از کارت های شخصی خود از صحت عملکرد کارت هوشمند سوخت شان اطمینان حاصل کنند .
وی همچنین تصریح کرد: دارندگان خودروها در صورت بروز هر گونه مشکل احتمالی کارت سوخت به آدرس سایت www.niopdc.ir  مراجعه و راهکار رفع مشکل را دریافت کنند.

وی با بیان  اینکه درتابستان سال گذشته مصرف روزانه مصرف به دو تا سه برابر مصرف عادی رسیده  بود، اظهار کرد: از سوی دیگر  باتوجه به مصرف روزانه سه و نیم میلیون لیتری بنزین درسال جاری با توجه به حجم مسافرت ها به استان در تعطیلات تابستانی انتظار می رود در پیک مصرف بالغ بر شش میلیون لیتر توزیع بنزین در استان داشته باشیم.
به گفته عباسی؛ در تابستان سال گذشته  در مجموع ۳۵۷ میلیون و ۲۷۶ هزار لیتر بنزین سوپر و معمولی در استان مصرف شده که این آمار حکایت از میانگین مصرف روزانه سه میلیون و ۸۴۱ هزار لیتر بنزین در روزهای تابستانی سال گذشته دارد  .  
وی ادامه داد: مردم  استان و مسافران در صورت بروز هرگونه مشکل در امر سوخت رسانی به شماره تلفن ۰۹۶۲۷ مرکز پاسخگویی شبانه روزی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران اطلاع دهند تا در اسرع وقت نسبت به پیگیری و پاسخ آن اقدام شود. 

بر پایه توضیحات شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، قرار است از بیستم مرداد ماه جاری سوخت گیری خودروهای شخصی در پمپ بنزین ها از طریق ارائه کارت سوخت شخصی انجام شود با این حال تغییری در قیمت این حامل انرژی بوجود نمی آید و همچنان قیمت بنزین معمولی برای هر لیتر یک هزار تومان و بنزین سوپر یک هزار و ۲۰۰ تومان است.

گیلان دارای ۱۲۳ باب جایگاه عرضه کننده سوخت مایع است و یکصد باب جایگاه عرضه سوخت طبیعی (سی.ان.جی) است.

۷۲۹۶/۲۰۰۷/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =