چهارمین پاتک ویسل کوبه به بارسا در آستانه نبرد دوستانه با آبی‌اناری‌ها

تهران- ایرنا- «توماس ورمائلن» مدافع پیشین باشگاه بارسلونا به طور رسمی به باشگاه ویسل کوبه ژاپن ملحق شد تا چهارمین بازیکنی لقب بگیرد که با سابقه پوشیدن پیراهن آبی‌اناری‌ها راهی این تیم ژاپنی می‌شود.

بر این اساس، مدافع ۳۳ ساله پیشین آبی اناری‌ها به هم تیمی‌های اسبق خود یعنی «آندرس اینیستا»؛ «داوید ویا» و «سرجی سمپر» ملحق شد.

ورمائلن پس از عقد قرارداد با ویسل کوبه اظهار داشت: اگر به خریدهای گذشته ویسل کوبه همچون اینیستا و ویا  نگاه کنید، در می‌یابید که آنها تیم جاه طلبی هستند؛ تمام  آنان را به خوبی می‌شناسم و این موضوع نه تنها نقش مهمی را در پیوستنم به این تیم ایفا کرد بلکه گرفتن این تصمیم را راحت تر کرد.

مالکیت ویسل کوبه در حال حاضر در اختیار «هیروشی میکیتانی» مدیرعامل شرکت ژاپنی «راکوتن» (شرکت خدمات الکترونیک و اینترنت) است؛ شرکتی که اسپانسر پیراهن‌های بارسلونا بوده و پیوستن ورمائلن به این تیم تازه‌ترین نشانه پیوندهایی رو به افزایش ۲ باشگاه ژاپنی و اسپانیایی است.

آبی اناری‌ها امروز در چارچوب دیداری دوستانه به مصاف ویسل کوبه خواهند رفت.

ورمائلن که ۷۰ بازی ملی در کارنامه دارد، در فاصله سال‌های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۴ در آرسنال بازی کرد و پس از ترک نیوکمپ در پایان فصل گذشته، بدون باشگاه بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =