۵ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۰۳
کد خبرنگار: 2051
کد خبر: 83413072
۰ نفر

برچسب‌ها

تلاش در سنگر تولید امتداد خون شهدا است

اراک - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: تلاش در سنگر تولید و حمایت از کالای داخلی، امتداد خون مقدس شهدا است.

به گزارش ایرنا، «بهروز اکرمی» روز شنبه در یادواره شهدای پنجم مرداد استان مرکزی و ۵۴ شهید شرکت آلومینیوم ایران(ایرالکو) در اراک افزود: دشمنان در جنگ نظامی نتوانستند ملت ایران را از پا درآورند و امروز با توطئه ها، تهدیدها و تحریم های اقتصادی در صدد ضربه زدند به کشور هستند و تنها عاملی که می تواند این نقشه شوم را خنثی کند تولید و بالندگی صنایع است.

وی ادامه داد: تولید خاری در چشم دشمنان و بدخواهان نظام اسلامی است و کارگران و فعالان بخش صنعت، سربازان خط مقدم جبهه اقتصادی هستند، بنابراین کارفرما و کارگر باید در یک مسیر برنامه ریزی شده و هدفمند در راستای افزایش تولید و در نهایت بالندگی اقتصادی کشور تلاش کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی اظهار داشت: شهدای جنگ تحمیلی جان خود را که بزرگترین سرمایه هر انسانی است  فدا کردند تا نظام اسلامی باقی بماند و امروز نیز آحاد مردم و مسئولان وظیفه دارند برای پیروزی نظام اسلامی در جنگ اقتصادی با تمام وجود تلاش کنند.

اکرمی ادامه داد: مسئولان و مدیران دستگاه های اجرایی باید بدانند این جایگاه و موقعیت اجتماعی خود را به برکت خون مقدس شهدا به دست آورده اند و باید در تمام فعالیت ها ارزش ها و آرمان های شهدا را سرلوحه امور خود قرار دهند.

وی افزود: فرهنگ ایثار و شهادت در جنگ تحمیلی باعث شد ملت ایران در برابر رژیم بعثی که از حمایت های تمامی ابرقدرت های جهان برخوردار بود ایستادگی کند و اجازه دست درازی به خاک وطن را به دشمن ندهد، بنابراین احیای این فرهنگ مقدس در شرایط کنونی نیز می تواند تحریم های اقتصادی دشمنان را بی اثر کرده و نظام اسلامی را پیروز این میدان نابرابر کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: پیروزی و سربلندی ایران اسلامی در تمامی عرصه ها در جهان از برکت خون شهدایی است که در دوران هشت سال جنگ تحمیلی جانانه در برابر دشمنان ایستادگی کردند و اجازه دست درازی به خاک وطن را به دشمنان ندادند.

اکرمی ادامه داد: انقلاب اسلامی بیش از هر چیز خود را مدیون فداکاری و اخلاص شهدا و ایثارگران می‌داند و مسئولان وظیفه دارند با برگزاری یادواره‌ فضای کشور را متاثر از عطر ایثار و شهادت کنند.

استان مرکزی ۶ هزار و ۲۰۰ شهید والامقام را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

۳۰۱۷/۶۰۱۳/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =