۵ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۴۲
کد خبرنگار: 1176
کد خبر: 83413067
۰ نفر

برچسب‌ها

سه برابر شدن تیم اتفاقات آب و فاضلاب شهری در زاهدان

زاهدان- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری سیستان و بلوچستان گفت: ۱۴ تیم اتفاقات آب هم اینک در ۲ نوبت صبح و عصر برای برطرف کردن افت فشار آب زاهدان تجهیز شده و این در حالیست که قبلا تنها پنج تیم کار خدمت رسانی در این شهر را انجام می دادند.

علیرضا قاسمی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تیم اتفاقات آب بعد از اعلام مشکل در هر منطقه به سرعت در آن محل حضور یافته و کار خدمت رسانی به مردم را انجام می دهد.

وی همچنین به اضافه شدن ۵۰ لیتر آب شیرین و ۵۰ لیتر آب شور در ثانیه به شبکه آب و فاضلاب شهری زاهدان اشاره کرد و گفت: در نقطه شمالی این شهر سه حلقه چاه حفاری، تجهیز و راه اندازی شده که یک حلقه چاه هم اینک وارد مدار شده و ۲ چاه دیگر نیز بزودی وارد مدار خواهند شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری سیستان و بلوچستان ادامه داد: با این اقدام ۵۰ لیتر آب در ثانیه وارد مدار آب زاهدان خواهد شد و همچنین با مهندسی انجام شده بر سه حلقه چاه دیگر ۵۰ لیتر بر ثانیه از این چاه‌ها وارد مدار شده که در مجموع ۱۰۰ لیتر در ثانیه آب شیرین و شور به مدار این شهر افزوده می شود.

وی به نصب تجهیزات کنترل فشار در نقاط بحرانی شبکه توزیع آب زاهدان نیز اشاره کرد و افزود: هفت فشارسنج و ۱۵ شیرفلکه جدید به‌ منظور اصلاح افت فشار در نقاط بحرانی شبکه توزیع آب این شهر اضافه شد.

قاسمی بیان کرد: این تجهیزات در هفته اخیر در نقاط بحرانی شبکه نصب و امکان پایش مستمر وضعیت شبکه انجام و امکان مدیریت و تنظیم فشار شبکه در پهنه‌های کوچک‌تر نیز امکان‌پذیر شد.

وی افزود: با اجرای این طرح، آبرسانی به نقاط بحرانی شهر زاهدان راحت تر و دوره‌های قطعی آب مشترکان کوتاه‌تر خواهد شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری سیستان و بلوچستان مناطق زیباشهر، مهرشهر، خیابان کوثر، فروغ، امام خمینی شرقی، بهداشت و غیره را از جمله مناطق مورد هدف این طرح عنوان کرد.

۹۹۱۴**۳۲۱۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =