۵ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۵۶
کد خبرنگار: 2191
کد خبر: 83413054
۰ نفر
کارگروه رسانه و قلم در شورای شهر سبزوار تشکیل شد

سبزوار- ایرنا- کارگروه رسانه و قلم با هدف هم افزایی رسانه ها در عرصه های مختلف در شورای شهر سبزوار تشکیل شد.

رئیس کمیسیون فرهنگی و گردشگری شورای اسلامی شهر سبزوار روز شنبه با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران گفت: کارکرد کارگروه رسانه و قلم  استفاده از ظرفیت اصحاب رسانه در توسعه شهری و ایجاد بستری برای  رشد رسانه ای است.
مسعود پسندیده افزود: ایجاد این کارگروه  در شورای شهر به معنای تولیت خبرنگاران و یا داشتن جنبه نظارتی و تکلیفی نیست و شورا از رسانه های شهرستان تنها انتظار کار کارشناسی دارد.
وی اضافه کرد: انتظار داریم از طریق کارگروه رسانه و قلم فضایی برای رونق رسانه ها فراهم شود  و رشد رسانه ای در شهرستان رخ دهد.
رئیس کمیسیون فرهنگی و گردشگری شورای اسلامی شهر سبزوار گفت: تاکنون دوره های آموزش حرفه ای خبرنگاری در شهرستان برگزار نشده است که پر کردن این خلا منجر به  افزایش سواد رسانه ای خواهد شد و وقایع خوبی برای شهر رقم می زند.
پسندیده افزود: رسانه ها  به عنوان چشم بینای جامعه با انتشار اخبار صحیح برای مردم، بیان واقعیت ها و انتقاد منصفانه در رفع مشکلات شهری موثر هستند.
وی با اشاره رویکرد شورای اسلامی شهر سبزوار  در بهره ‌گیری از ظرفیت نخبگان گفت: تاکنون نشست‌هایی با روسای دانشگاهها، مجمع مشورتی بانوان و جوانان، اتاق اصناف، هیات های ورزشی، تشکل‌های دانشجویی، دانش‌آموزی و هنرمندان برگزار شده است.
شهرستان ۲۵۰  هزار نفری سبزوار در فاصله ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.

۸۱۴۵/۷۴۹۵/۱۹۲۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =