پنج دفتر خبرگزاری بسیج در گیلان راه اندازی می شود

آستارا-ایرنا- معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه قدس گیلان گفت: پنج دفتر خبرگزاری بسیج تا پایان فصل تابستان در شهرستان های مختلف استان راه اندازی می شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، روح الله پوراسماعیلی روز شنبه در بازدید از دفتر خبرگزاری بسیج آستارا اظهار داشت: شهرستان های رشت و آستارا دارای دفتر خبرگزاری بسیج هستند و تا پایان شهریورماه این خبرگزاری در آستانه اشرفیه، رودسر، رودبار، لنگرود و فومن فعال خواهد شد.

وی بیان کرد: امیدآفرینی در جامعه از جمله سیاست های مهم خبرگزاری بسیج است که در کنار سایر خبرگزاری های معتبر کشور  در زمینه اطلاع رسانی درست تلاش می کند و در صورت تامین امکانات لازم، این خبرگزاری در تمامی شهرستان های استان راه اندازی خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: اجرای طرح هر حوزه مقاومت یک خبرنگار به منظور تقویت خبرگزاری بسیج در استان گیلان آغاز شده  و برگزاری کارگاه های آموزشی خبرنویسی از جمله برنامه هاست.

پوراسماعیلی گفت:  وظیفه امروز رسانه بسیار خطیر و مهم تر از گذشته است زیرا دشمنان با صرف هزینه های زیاد قصد دارند جوانان و نوجوانان ایران اسلامی را از مسیر حق طلبی منحرف کنند.

وی افزود: دشمن شناسی یکی از وظایف اصلی رسانه هاست و خبرنگاران در کنار پوشش عادی اخبار، به پدیده های پیرامون خود نگاه تحلیلی داشته باشند و مسئولان را در برطرف ساختن مشکلات کمک کنند.

شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان واقع شده و علاوه بر فعالیت نشریات محلی و نمایندگی شش خبرگزاری، دفترهای صداوسیما و خبرگزاری جمهوری اسلامی در آن فعال است.

۷۱۰۵ /6030

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =